" /> STRABAG SE - Die Welt von STRABAG

Kierownik Robót Drogowych (k/m)

Strabag Sp. z o.o. Dyrekcja Wschodnia / Grupa Ełk Constructii rutiere Ełk Job-ID: req24822

Despre noi

W Polsce jesteśmy jednym z największych wykonawców dróg. Realizujemy inwestycje o znaczeniu ogólnokrajowym i mamy istotny udział w budowie polskich autostrad, dróg ekspresowych, krajowych oraz infrastruktury portów lotniczych i morskich.

Responsabilitati

  • organizowanie, planowanie i nadzorowanie całokształtu zadań na budowie, zgodnie z przepisami prawa, procedurami wewnętrznymi, wymogami Zamawiającego i Nadzoru
  • bieżące monitorowanie stopnia zaawansowania robót, ocena szans i ryzyk związanych z budową
  • koordynowanie pracy sił własnych i podwykonawców, zapewnienie efektywnego wykorzystania materiałów i sprzętu
  • nadzór i kontrola nad budżetem budowy, rozliczanie podwykonawców
  • przygotowywanie raportów oraz współpraca z Kierownictwem oddziału
  • nadzór nad przygotowaniem dokumentacji podwykonawczej i odbiorowej

Conditii

  • wykształcenie wyższe techniczne - specjalizacja Budownictwo drogowe
  • m.in. 2-letnie doświadczenie na stanowisku kierownika robót drogowych
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności drogowej bez ograniczeń
  • umiejętność efektywnej organizacji pracy pod względem technicznym, logistycznym i ekonomicznym
  • znajomość obsługi MS Office, AutoCad, mile widziana będzie znajomość MS Project i iTWO
  • odpowiedzialność, umiejętność poszukiwania rozwiązań i podejmowania decyzji
  • dyspozycyjność i mobilność (prawo jazdy kat. B)

Va oferim

Compania

Multitudine de proiecte in tara si in strainatate

Siguranta unui loc de munca stabil

Durabilitate, un climat optim de lucru si deschidere

Managementul sanatatii in companie (o oferta vasta in functie de amplasare)

Dezvoltare

Planificare cariera prin dialog - discutii anuale de evaluare a performantelor pentru orientare si dezvoltare profesionala

Propria academie a grupului, cu o vasta oferta de instruiri

Diverse posibilitati de a face cariera in cadrul concernului

Localizare

Pentru oferte individuale luati legatura cu persoanele de contact desemnate pe fiecare locatie

Petreceri ale companiei, excursii, participare la competitii sportive

Financiar

Remuneratie corecta si conform cu piata

Distribuire

Sukces zależy od pracy zespołowej!

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i gałęzie budownictwa.
Zostań częścią naszego zespołu !

Contact

Ewelina Lenard
ul. Ceramiczna 8
20-150 Lublin
Tel. (081) 4602896
www.strabag.com

Job-uri similare

XING FACEBOOK INSTAGRAM KUNUNU LINKEDIN YOUTUBE WHATCHADO