" /> STRABAG SE - Die Welt von STRABAG

Program Stażowy STRABAG DLA INŻYNIERÓW (m/k)

STRABAG Infrastruktura Południe Sp. z o. o. Verkehrswegebau Wrocław,Piekary Śląskie,Kraków, Katowice Job-ID: req24826

Über uns

W Polsce jesteśmy jednym z największych wykonawców dróg. Realizujemy inwestycje o znaczeniu ogólnokrajowym i mamy istotny udział w budowie polskich autostrad, dróg ekspresowych, krajowych oraz infrastruktury portów lotniczych i morskich

Ihre Aufgaben

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej  firmie
  • udział w 15-miesięcznym programie  rozwoju zawodowego , w tym 3-miesięczny staż zagraniczny w jednej ze  spółek Koncernu STRABAG
  • indywidualne wsparcie opiekuna (mentora) oraz  Konsultanta HR
  • bardzo  dobre warunki oraz narzędzia  pracy
  • bogatą ofertę  szkoleń w ramach Akademii Koncernu
  • pakiet usług  medycznych i korzystne warunki ubezpieczenia
  • krótszy  dzień pracy  w piątek

Ihre Voraussetzungen

  • wykształcenie  wyższe budowlane w stopniu inżyniera lub magistra, w specjalności drogowej
  • dobra  znajomość pakietu MS Office
  • zaangażowanie i orientacja na cel
  • bardzo dobra znajomość j.niemieckiego i /lub angielskiego
  • umiejętność analitycznego myślenia i poszukiwania rozwiązań
  • umiejętność współpracy w zespole
  • gotowość do odbywania podróży służbowych

Wir bieten

Unternehmen

Spannende Projektvielfalt im In- und Ausland

Sicherheit durch einen stabilen Arbeitsplatz

Bodenständigkeit, gutes Betriebsklima und Offenheit

Betriebliches Gesundheitsmanagement (umfangreiches Angebot standortabhängig)

Entwicklung

Karriereplanung im Dialog - jährliche Mitarbeitergespräche zur Orientierung und beruflichen Entwicklung

Eigene Konzernakademie mit umfangreichem Trainingsangebot & maßgeschneiderten Schulungsreihen

Vielfältige Karrieremöglichkeiten im Konzern

Standort

Fragen Sie Ihre Ansprechperson nach dem individuellen Angebot am Standort

z.B. Parkmöglichkeiten und Kantinen/Tee- bzw. Kaffeeküchen

z.B. Betriebsfeiern, Ausflüge & diverse Sportangebote

Monetär

Faire & marktgerechte Bezahlung

Ausbildungs-/Lehrberufe am Bau zählen zu den bestbezahlten! - Nähere Infos auf der Karrierewebsite

monetäre Vergünstigungen (Länder- und Konzernfirmenabhängig)

Sukces zależy od pracy zespołowej!

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i gałęzie budownictwa.
Zostań częścią naszego zespołu !

Ihr Kontakt

Anna Nowosadko
Lipowa 5 A Wysoka
52-200 Wrocław
Tel. + 48 71 369 00 45
www.strabag.pl