Program Stażowy STRABAG DLA INŻYNIERÓW (m/k)

Ihre Aufgaben

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej  firmie
  • udział w 15-miesięcznym programie  rozwoju zawodowego , w tym 3-miesięczny staż zagraniczny w jednej ze  spółek Koncernu STRABAG
  • indywidualne wsparcie opiekuna (mentora) oraz  Konsultanta HR
  • bardzo  dobre warunki oraz narzędzia  pracy
  • bogatą ofertę  szkoleń w ramach Akademii Koncernu
  • pakiet usług  medycznych i korzystne warunki ubezpieczenia
  • krótszy  dzień pracy  w piątek

Ihre Qualifikationen

  • wykształcenie  wyższe budowlane w stopniu inżyniera lub magistra, w specjalności drogowej
  • dobra  znajomość pakietu MS Office
  • zaangażowanie i orientacja na cel
  • bardzo dobra znajomość j.niemieckiego i /lub angielskiego
  • umiejętność analitycznego myślenia i poszukiwania rozwiązań
  • umiejętność współpracy w zespole
  • gotowość do odbywania podróży służbowych

Ihr Kontakt

Anna Nowosadko
Lipowa 5 A Wysoka
52-200 Wrocław
Tel. + 48 71 369 00 45
www.strabag.pl
STRABAG Infrastruktura Południe Sp. z o. o.
Wrocław,Piekary Śląskie,Kraków, Katowice
Verkehrswegebau
Vollzeit
Job-ID: req24826

Über uns

Sukces zależy od pracy zespołowej!

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i gałęzie budownictwa. Zostań częścią naszego zespołu!

W Polsce jesteśmy jednym z największych wykonawców infrastruktury. Realizujemy inwestycje o znaczeniu ogólnokrajowym i mamy istotny udział w budowie polskich autostrad, dróg ekspresowych oraz obiektów mostowych o różnej wielkości i różnym stopniu zaawansowania technologicznego.

W Polsce jesteśmy jednym z największych wykonawców dróg. Realizujemy inwestycje o znaczeniu ogólnokrajowym i mamy istotny udział w budowie polskich autostrad, dróg ekspresowych, krajowych oraz infrastruktury portów lotniczych i morskich

Benefits

Weitere interessante Jobs

Kierownik Budowy (k/m)
woj. łódzkie
Vollzeit
Majster Robót Mostowych (m/k)
Lublin
Vollzeit
Starszy Asystent Projektanta Drogowego (m/k)
Warszawa
Vollzeit

Datenschutz Erklärung