Majster Robót Drogowych (m/k)

Ihre Aufgaben

  • organizowanie i nadzorowanie robót budowlanych zgodnie z harmonogramem, specyfikacją i umową z Zamawiającym
  • organizowanie, rozliczanie i ocena pracy podległych pracowników i podwykonawców
  • przyjmowanie, kontrola oraz rozliczanie materiałów na budowie, ewidencja godzin pracy pracowników i sprzętu
  • zapewnienie przestrzegania przepisów BHP i PPOŻ na budowie
  • współpraca z kierownictwem kontraktu, bieżący monitoring postępu prac

Ihre Qualifikationen

  • wykształcenie techniczne (mile widziane wyższe w specj. Budownictwo drogowe)
  • mile widziane doświadczenie zawodowe w branży (w wykonawstwie lub biurze projektowym)
  • gotowość do realizowania zadań na terenie woj. świętokrzyskiego
  • dyspozycyjność i mobilność (prawo jazdy kat. B)
  • umiejętność kierowania podległym zespołem i bardzo dobra organizacja pracy
  • sumienność, odpowiedzialność, terminowość

Ihr Kontakt

Ewelina Lenard
ul. Ceramiczna 8
20-150 Lublin
Tel. (081) 4602896
www.strabag.com
Strabag Sp. z o.o. Dyrekcja Wschodnia / Grupa Ełk
Ełk
Verkehrswegebau
Vollzeit
Job-ID: req24878

Über uns

Weil Erfolg nur im Miteinander entstehen kann.

Als europäischer Technologiekonzern für Baudienstleistungen erstellt STRABAG jährlich weltweit tausende Bauwerke, indem sie die richtigen Menschen, Baumaterialien und Geräte zur richtigen Zeit am richtigen Ort versammelt. Ohne Teamarbeit – über geografische Grenzen und Bereiche hinweg – wäre dies nicht möglich. Werden Sie Teil unseres Teams!

W Polsce jesteśmy jednym z największych wykonawców dróg. Realizujemy inwestycje o znaczeniu ogólnokrajowym i mamy istotny udział w budowie polskich autostrad, dróg ekspresowych, krajowych oraz infrastruktury portów lotniczych i morskich.

Benefits

Weitere interessante Jobs

Specjalista ds. Kalkulacji - copy
Ełk
Vollzeit
Kierownik Robót Drogowych (k/m)
Ełk
Vollzeit
Majster Robót Bitumicznych
Ełk
Vollzeit

Datenschutz Erklärung