Stavební technik / stavbyvedoucí m/ž

Ihre Aufgaben

  • Specializace: mosty a umělé stavby, železniční spodek,
  • minimálně SŠ vzdělání stavebního zaměření,
  • zkušenost s realizací dopravních staveb výhodou,
  • autorizace dopravní stavby nebo mosty a inženýrské konstrukce výhodou,
  • platná zkouška M-02 dle Zam 1 SŽDC s.o. výhodou,
  • schopnost samostatného uvažování a rozhodování,
  • znalost MS Office,
  • vysoké pracovní nasazení,
  • řidičský průkaz skupiny B,
  • časová a místní flexibilita,
  • pracoviště: celá ČR

Ihre Qualifikationen

  • Samostatně, odborně, zodpovědně, hospodárně řídit přidělené stavby,
  • zastupovat společnost vůči investorovi, projektantovi, veřejnoprávním orgánům a subdodavatelům,
  • zpracování podkladů pro uzavírání obchodních smluv včetně kalkulací, pomoc při přípravě staveb

Wir bieten

Nabízíme: jistý start v silném nadnárodním koncernu podporu profesního růstu a osobního rozvoje zajímavé projekty doma i v zahraničí jistotu díky stabilnímu pracovnímu místu příjemné firemní klima, otevřenost, přátelské prostředí podnikový management zdraví, např. karta MultiSport, , Dny zdraví, různé aktivity na podporu fyzického a psychického zdraví zaměstnanců

Ihr Kontakt

Kamila Pechačová
Železničářská 1385/29 -Střekov
400 03 Ústí nad Labem
Tel. +420 475 300 158
www.strabagrail.cz
STRABAG Rail a.s.
Ústí nad Labem
Verkehrswegebau
Vollzeit
Job-ID: req24923

Hledáme angažované, kvalifikované a inovativní zaměstnance se sociální kompetencí. Jako atraktivní zaměstnavatel nabízí koncern rozmanité oblasti nasazení, dalšího vzdělávání a kariéry, a to na lokální i mezinárodní úrovni. Těšíme se na to, že Vás budeme mít možnost poznat!

Pracovní pozice je vypsána pro koncernovou firmu STRABAG Rail a.s., dir. TJ Staňte se součástí našeho týmu!

Benefits

Weitere interessante Jobs

Geodet stavby m/ž
Vollzeit
Stavbyvedoucí
Vollzeit

Datenschutz Erklärung