Studentice/studenti i/ili Apsolventice/Apsolventi sa znanjem njemačkog jezika

STRABAG BRVZ d.o.o. Dienstleistungen/Servicebetriebe Zagreb Job-ID: req24999

Über uns

Servisna tvrtka STRABAG BRVZ d.o.o. bavi se svim središnjim komercijalnim i IT poslovima u koncernu STRABAG SE.

Ihre Aufgaben

  • Podrška internim korisnicima u postupku registracije Smartphone uređaja (Android/iOS) / Zajedno s korisnicima uključivanje uređaja na temelju postojećih uputa za instalaciju
  • Podrška za pitanja o internim aplikacijama koje se u koncernu instaliraju i koriste na Smartphone uređajima
  • Instalacija i podrška za interne aplikacije na uređajima korisnika putem TeamViewer-a
  • Dokumentiranje relevantnih informacija i u našem Ticket sustavu
  • Pružanje postojećih ad-hoc rješenja

Ihre Voraussetzungen

  • Studentice/i i/ili apsolventice/i germanistike ili drugih fakulteta koji su izvorni govornici njemačkog jezika
  • Početak rada: odmah
  • Cijena po satu: 35,00 HRK
  • Radni sati dnevno: 4, mogućnost fleksibilnog rada
  • Informatičko znanje nije preduvjet

Wir bieten

Ukoliko ste zainteresirani molim Vas da nam svoju potpunu natječajnu dokumentaciju na njemačkom jeziku pošaljete putem obrasca na našoj internet stranici www.strabag.hr (Rubrika Karijera) najkasnije do 31.08.2019.

Unternehmen

Spannende Projektvielfalt im In- und Ausland

Sicherheit durch einen stabilen Arbeitsplatz

Bodenständigkeit, gutes Betriebsklima und Offenheit

Betriebliches Gesundheitsmanagement (umfangreiches Angebot standortabhängig)

Entwicklung

Karriereplanung im Dialog - jährliche Mitarbeitergespräche zur Orientierung und beruflichen Entwicklung

Eigene Konzernakademie mit umfangreichem Trainingsangebot & maßgeschneiderten Schulungsreihen

Vielfältige Karrieremöglichkeiten im Konzern

Standort

Fragen Sie Ihre Ansprechperson nach dem individuellen Angebot am Standort

z.B. Parkmöglichkeiten und Kantinen/Tee- bzw. Kaffeeküchen

z.B. Betriebsfeiern, Ausflüge & diverse Sportangebote

Monetär

Faire & marktgerechte Bezahlung

Ausbildungs-/Lehrberufe am Bau zählen zu den bestbezahlten! - Nähere Infos auf der Karrierewebsite

monetäre Vergünstigungen (Länder- und Konzernfirmenabhängig)

Jer uspjeh možemo ostvariti samo zajedno.

Kao europski tehnologijski koncern za građevinske usluge STRABAG u svijetu godišnje stvara tisuće građevina okupljajući prave ljude, građevinski materijal i strojeve na pravom mjestu. Bez timskog rada - koji nadilazi geografske granice i područja - ovo ne bi bilo moguće. Postanite dio našeg tima!

Ihr Kontakt

Andrea Weiner
Petra Hektorovića 2
10 000 Zagreb
Tel. +385 1 63 92 207
www.strabag.hr