Cieśla/Zbrojarz (m/k)

STRABAG Sp. z o.o. / Dyrekcja Obiektów Mostowych / Oddział Centralno-Wschodni Biuro Budowy S7 Napierki-Mława Job-ID: req25060

Über uns

W Polsce jesteśmy jednym z największych wykonawców infrastruktury.  Realizujemy inwestycje o znaczeniu ogólnokrajowym i mamy istotny udział w budowie polskich autostrad, dróg ekspresowych oraz obiektów mostowych o różnej wielkości i różnym stopniu zaawansowania technologicznego.

Ihre Aufgaben

  • montaż zbrojenia
  • montaż i demontaż deskowań
  • wykonywanie różnych prac związanych z budową obiektów mostowych (prace przygotowawcze i wykończeniowe)
  • mile widziane umiejętność czytania dokumentacji wykonawczej

Ihre Voraussetzungen

  • doświadczenie w branży mostowej
  • mile widziane uprawnienia na maszyny/urządzenia budowlane (np. operator koparko-ładowarki, zagęszczarki, montaż rusztowań, uprawnienia spawalnicze)
  • dobra organizacja pracy, zaangażowanie, dyspozycyjność
  • umiejętność pracy w grupie
  • chęć rozszerzania kompetencji i podnoszenia swoich umiejętności
  • prawo jazdy (kat.B)

Wir bieten

Unternehmen

Spannende Projektvielfalt im In- und Ausland

Sicherheit durch einen stabilen Arbeitsplatz

Bodenständigkeit, gutes Betriebsklima und Offenheit

Betriebliches Gesundheitsmanagement (umfangreiches Angebot standortabhängig)

Entwicklung

Karriereplanung im Dialog - jährliche Mitarbeitergespräche zur Orientierung und beruflichen Entwicklung

Eigene Konzernakademie mit umfangreichem Trainingsangebot & maßgeschneiderten Schulungsreihen

Vielfältige Karrieremöglichkeiten im Konzern

Standort

Fragen Sie Ihre Ansprechperson nach dem individuellen Angebot am Standort

z.B. Parkmöglichkeiten und Kantinen/Tee- bzw. Kaffeeküchen

z.B. Betriebsfeiern, Ausflüge & diverse Sportangebote

z.B. Kooperationen mit Kindertagesstätten

Monetär

Faire & marktgerechte Bezahlung sowie Prämiensystem

Ausbildungs-/Lehrberufe am Bau zählen zu den bestbezahlten! - Nähere Infos auf der Karrierewebsite

Mitarbeiterrabatte bei verschiedenen Unternehmen und Onlinedienstleistern

monetäre Vergünstigungen (Länder- und Konzernfirmenabhängig)

Sukces zależy od pracy zespołowej!

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i gałęzie budownictwa.
Zostań częścią naszego zespołu !

Ihr Ihr Kontakt

Anna Krzywieńska
Kolejowa 29A
13-100 Nidzica
Tel. +48 734 478 429
www.strabag.pl