Kalkulator:in (m/w/d) Ingenieur- und Infrastrukturbau

Задачи

Wir suchen eine:n Kalkulator:in in der Angebotsbearbeitung in Voll- oder Teilzeit:

  • Erstellung von Angebotskalkulationen von Bauprojekten im Ingenieur- und Infrastrukturbau
  • Durchführung von Preisanfragen bei Nachunternehmern und Lieferanten
  • Ausarbeitung von Varianten und Sondervorschlägen
  • Erstellung der Auftragskalkulation und kalkulatorische Unterstützung in der Bauausführung
  • Auswertung und Verifizierung von Kalkulationskennzahlen

Вашите квалификации

  • Abgeschlossenes Studium im Bereich Bauingenieurwesen, Architektur oder eine vergleichbare Ausbildung (bspw. als Bautechniker:in)
  • Einschlägige Berufserfahrung in einer vergleichbaren Position (Bauleitung, etc.) sind von Vorteil
  • Anwenderkenntnisse in einem Abrechnungs- und Kalkulationsprogramm (idealerweise RIB iTWO) sind wünschenswert
  • Hohes Maß an Verantwortungsbewusstsein, insbesondere für wirtschaftliches Denken und Handeln
  • Zuverlässigkeit sowie selbstständige und sorgfältige Arbeitsweise
  • Engagement und Teamfähigkeit

Ние предлагаме

Bei uns stehen Ihnen alle Wege offen. Es erwarten Sie ein interessantes Aufgabenfeld, die Mitarbeit in kollegialen Teams, spannende Projekte, namhafte Großbaustellen und vielfältige Aus- und Weiterbildungsangebote. Profitieren Sie von den Entwicklungsperspektiven eines weltweit tätigen Baukonzerns. Werden Sie Teil unseres Teams. Wir freuen uns auf Ihre vollständigen und aussagekräftigen Bewerbungsunterlagen mit Angabe Ihres frühestmöglichen Eintrittstermins über das Onlineformular.

Вашите контакти

Ines Stang
Albstadtweg 5
70567 Stuttgart
Tel. +49 711 7883 - 9311
www.stuttgart.zueblin.de
Ed. Züblin AG, Direktion Ingenieur- und Infrastrukturbau
München, Hamburg, Berlin, Frankfurt, Düsseldorf, Stuttgart
Гражданско подземно строителство
Пълен работен ден
Job-ID: req25083

За нас

Прогресът започва с нас.

В ЩРАБАГ работят около 86 000 души в 2 400 локации по целия свят, които работят върху прогреса. Нашите проекти се характеризират със своята уникалност и индивидуални силни страни, така както и всеки един от нас. Независимо дали става въпрос за високо и инженерно строителство, пътно и подземно строителство, строителство на мостове и тунели, разработване на проекти, производство на строителни материали или управление на сгради - ние мислим напред и се стремим да се превърнем в най-иновативния и устойчив концерн за строителни технологии в Европа. Равните възможности, многообразието и приобщаването са неразделна част от това, което представляваме като компания и начина, по който работим. Заедно реализираме проектите успешно и в партньорство и израстваме с новите задачи. Заедно създаваме нещо велико. Изгради бъдещето с нас!
Кандидатствай сега и стани част от нашия екип.

За да може да гледате това видео, трябва да приемете бисквитки от американски доставчици. Детайли за това можете да намерите през настройките за бисквитки в нашата декларация за Защита на данни. Съгласието за включване на бисквитки от американски доставчици може да бъде дадено или

тук

или през през настройките за бисквитки в нашата декларация за Защита на данни Оттеглянето на вече даденото съгласие може да стане по същия начин.

За да оттеглите даденото съгласие за включване на бисквитки от американски доставчици, моля натиснете тук. Алтернативно можете да оттеглите даденото съгласие през настройките за бисквитки в нашата декларация декларация за Защита на данни.

Podcast: Ausbildung STRABAG BMTI

Benefits

Други интересни свободни позиции

Polier:in (m/w/d) Bauen im Bestand - Rohbau
Vollzeit
Bauleiter:in (m/w/d) Bauen im Bestand - Rohbau
Vollzeit
Technisches Controlling / Projektcontrolling (m/w/d)
Vollzeit

Data Protection Statement

Imprint

Disclaimer

Contact