Evident/-ka

STRABAG BMTI s.r.o. Usługi/Spółki serwisowe Bratislava - Podunajské Biskupice Job-ID: req25152

O nas

STRABAG BMTI s.r.o. je koncernová spoločnosť STRABAG SE, ktorá sa zaoberá obstarávaním, servisom a prenájmom všetkých stavebných strojov a motorových vozidiel.

Zadania

  • objednávanie interného a externého materiálu pre stavby na základe pokynu príslušného technika
  • objednávanie dopravy na prepravu materiálu, objednávanie spotrebného materiálu pre stavby, nábytku, kontajnerov, plotov, rozvádzačov a iné evidencia (v AS4U) externého materiálu na základe výdajok a vratiek – info sťahované na dennej báze z portálu MyPeri
  • mesačný kontroling všetkých stavieb (stav + pohyb nájmovaného materiálu)
  • komunikácia s ext. firmami
  • komunikácia so stavbami (mailom)
  • ukončovanie stavieb na základe pokynu príslušného technika, vyčíslenie zostatku a ceny za nevrátený materiál
  • spracovanie pošty faktúry – rozkontovanie, prefakturácia na stavbu v AS400
  • evidencia kompletnej papierovej dokumentácie k jednotlivým stavbám
  • výkazy tronsportov
  • vykonávanie všetkých administratívnych činností v súlade s požiadavkami technika a ostatné práce podľa príkazu priameho nadriadeného

Wymagania

  • Zameranie, odbor: stredná ekonomická - výhoda so zameraním na strojárstvo, resp. dopravu
  • Dosiahnuté vzdelanie: stredoškolské /maturita/
  • Nemecký jazyk - výhodou
  • Znalosti Excell na pokročilej úrovni
  • Strojopis
  • zodpovedný prístup k práci
  • vodičský preukaz sk.B - výhodou
  • ovládanie PC
  • časová flexibilita
  • zmysel pre poriadok a systém
  • ochota učiť sa

Oferujemy

Platové ohodnotenie od 935 Eur brutto trvalé zamestnanie v stabilnej spoločnosti silné zázemie dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti s medzinárodnou účasťou

Firma

Różnorodność projektów w kraju i za granicą

Stabilne miejsce pracy

Dobra atmosfera w pracy i otwartość

U podstaw naszego działania leży praca zespołowa – TEAMS WORK.

Rozwój

Planowanie kariery – coroczna rozmowa z pracownikiem dla wsparcia rozwoju zawodowego

Wewnętrzna Akademia Koncernu oferująca szeroki wybór szkoleń i kursów

Zróżnicowane ścieżki kariery w Koncernie

Awanse wewnętrzne

Lokalizacja

Działamy na terenie całego kraju (możliwość pracy w delegacji)

Szczegółowe informacje o konkretnej lokalizacji przekaże wskazana osoba do kontaktu

Parking i kantyna/pomieszczenie socjalne

Imprezy integracyjne/spotkania firmowe

Wynagrodzenie

Umowa o pracę na starcie

Finansowanie inicjatyw prozdrowotnych w ramach "Zarządzania zdrowiem w miejscu pracy"

Świadczenia socjalne

Wynagrodzenie dostosowywane do doświadczenia kandydata i profilu stanowiska

Vitajte na stránke s naším online formulárom!

Ako technologický koncern európskeho formátu poskytujúci služby v oblasti stavebníctva sa každoročne celosvetovo podieľame na tisíckach stavieb tým, že sústredíme tých správnych ľudí, stavebné materiály a stroje v správnom čase na správnom mieste. Bez tímovej spolupráce - naprieč geografickými hranicami a oblasťami - by to nebolo možné. Keď naši zamestnanci prevezmú iniciatívu a zodpovednosť, a pritom všetci ťahajú za jeden koniec pomyselného lana, potom sú možnosti nekonečné - aj vzhľadom na osobnú kariéru. Staňte sa súčasťou nášho tímu!

Twój kontakt

Jana Földváryová
Mlynské Nivy 61/A
825 18 Bratislava
Tel. +421 2 3262-1104
www.strabag.sk