Asistent dispečera, ekonomická pozice (m/ž)- Rychnov nad Kněžnou

STRABAG a.s. Budownictwo Drogowe Rychnov nad Kněžnou Job-ID: req25382

O nas

Pracovní pozice je vypsána pro koncernovou firmu STRABAG a.s. Staňte se součástí našeho týmu!

Zadania

  • sledování stavu využití strojů, evidence jejich využití
  • vyhodnocování stavu a následná příprava podkladů pro fakturaci
  • sledování a organizování maximálního využití stavebních strojů, optimalizace dle plánu jednotlivých staveb
  • částečná znalost dokumentů - náležitosti smluv, faktur a jiných dokumentů
  • administrativní podpora dispečera, v jeho případě nepřítomnosti částečné přebrání jeho agendy
  • místo výkonu práce : Rychnov nad Kněžnou

Wymagania

  • SŠ / VŠ vzdělání ( stavební obor velkou výhodou)
  • dobrá znalost práce na PC, dobré organizační schopnosti
  • řidičský průkaz sk. B
  • místní a časová flexibilita
  • schopnost práce v týmu a komunikace, pečlivost pro smysl pro detail
  • vhodné pro absolventy

Oferujemy

Nabízíme: stabilní zázemí v mezinárodní společnosti, možnost seberealizace a osobního rozvoje, přátelské a týmové prostředí, dobré mzdové ohodnocení, týden dovolené navíc, mobilní telefon a notebook i k soukromým účelům

Firma

Różnorodność projektów w kraju i za granicą

Stabilne miejsce pracy

Dobra atmosfera w pracy i otwartość

U podstaw naszego działania leży praca zespołowa – TEAMS WORK.

Rozwój

Planowanie kariery – coroczna rozmowa z pracownikiem dla wsparcia rozwoju zawodowego

Wewnętrzna Akademia Koncernu oferująca szeroki wybór szkoleń i kursów

Zróżnicowane ścieżki kariery w Koncernie

Awanse wewnętrzne

Lokalizacja

Działamy na terenie całego kraju (możliwość pracy w delegacji)

Szczegółowe informacje o konkretnej lokalizacji przekaże wskazana osoba do kontaktu

Parking i kantyna/pomieszczenie socjalne

Imprezy integracyjne/spotkania firmowe

Wynagrodzenie

Umowa o pracę na starcie

Finansowanie inicjatyw prozdrowotnych w ramach "Zarządzania zdrowiem w miejscu pracy"

Świadczenia socjalne

Wynagrodzenie dostosowywane do doświadczenia kandydata i profilu stanowiska

Twój kontakt

Karin Bílková
Na Bělidle 198/21
Praha 5, 150 00
Tel. +420 222 868 220