Elektromontážní dělník pro trakční vedení

Zadania

  • práce na železnici

Pani/Pana kwalifikacje

  • Vyučení nebo maturita v oboru elektrikář silnoproud
  • Platná vyhláška 50/1978 Sb.
  • Zkušenost s prací na železnici výhodou
  • Dobrý zdravotní stav

Oferujemy

Perspektivní zaměstnání v zázemí silné společnosti, přátelský pracovní kolektiv, nástup dle dohody

Twój kontakt

Kamila Pechačová
Železničářská 1385/29
400 03 Ústí nad Labem
Tel. +420 475 300 158
www.strabagrail.cz
dopravní stavitelství
Ústí nad Labem
Budownictwo Drogowe
Pełny etat
Job-ID: req25958

O nas

Hledáme angažované, kvalifikované a inovativní zaměstnance se sociální kompetencí. Jako atraktivní zaměstnavatel nabízí koncern rozmanité oblasti nasazení, dalšího vzdělávání a kariéry, a to na lokální i mezinárodní úrovni. Těšíme se na to, že Vás budeme mít možnost poznat!

Benefits

Inne ciekawe oferty pracy

Elektrikář (m/ž) - copy
Kylešovice, Opava
Vollzeit
Dispečer stavební mechanizace - Zlín (m/ž)
Zlín
Vollzeit
Stavbyvedoucí - Dopravní stavby (m/ž) - stavba Slaný
Slaný
Vollzeit

Polityka prywatności

Metryczka

Informacja prawna

Kontakt