Přípravář/ka - Brno Chrlice

Ihre Aufgaben

  • kalkulace stavebních prací v oblasti dopravního stavitelství
  • příprava a kompletace nabídek
  • nákladová tvorba cen jednotlivých položek
  • poptávky materiálů a stavebních prací - komunikace se subdodavateli
  • technická příprava staveb, komunikace s investorem

Ihre Qualifikationen

  • SŠ/VŠ vzdělání stavebního směru nebo stavebně-ekonomického směru
  • dobrá orientace v projektové dokumentaci
  • dobrá znalost MS Office, AutoCAD
  • znalost kalkulačních programů výhodou
  • zákon o zadávání veřejných zakázek výhodou (není podmínkou)
  • analytické myšlení a logické uvažování
  • řidičský průkaz sk. B

Wir bieten

stabilní zaměstnání, nadstandartní mzdové podmínky, možnost získání zvýhodněné MULTISPORT kary, možnost osobního rozvoje a další vzdělávání

Ihr Kontakt

Karin Bílková
Na Bělidle 198/ 21
150 00 Praha 5
Tel. +420 222 868 220
www.strabag.cz
STRABAG a.s.
Brno
Verkehrswegebau
Vollzeit
Job-ID: req25974

Pracovní pozice je vypsána pro koncernovou firmu STRABAG a.s., dir TE. Staňte se součástí našeho týmu! Těšíme se na Vaši žádost.

Benefits

Weitere interessante Jobs

Stavbyvedoucí, technik (m/ž) - Jihlava
Jihlava
Vollzeit
Přípravář a stavbyvedoucí dopravních staveb (m/ž)
Liberec, Jablonec nad Nisou
Vollzeit
Stavbyvedoucí - Dopravní stavby, pokládka CB krytu (m/ž)
Praha
Vollzeit

Datenschutz Erklärung