BIM 3D MODELLEZŐ (KÖZLEKEDÉSÉPÍTÉS)

STRABAG Általános Építő Kft. sonstige Geschäftsfelder Budapest (XI. kerület, INFOPARK) Job-ID: req26066

Über uns

A STRABAG Magyarország cégcsoport országos lefedettséggel, hazánk minden régiójában jelen van. Ezzel az adottsággal egyedülállóak vagyunk a magyar építőipari cégek között. Tevékenységünk az építőipar teljes vertikumát felöleli, az alapanyag bányászattól és gyártástól a magas-, mélyépítési és speciális mérnöki létesítmények kivitelezéséig. Újbudán az Infoparkban található központunkban egy színvonalas, modern, parkosított irodaházban dolgozunk, ami tömegközlekedéssel jól megközelíthető. Ha szeretne egy fiatalos csapatban, modern munkakörnyezetben egy kihívásokkal teli, változatos munkakört ellátni, várjuk jelentkezését.

Ihre Aufgaben

  • közlekedésépítési BIM csoport tagjaként pilotprojektekben való részvétel
  • BIM munkafolyamatok kialakításában való közreműködés
  • 3D úttervezői szoftverek (pl. Autodesk Civil 3D) használata, tesztelése
  • kivitelezést segítő 3D útépítési modellek készítése

Ihre Voraussetzungen

  • építőmérnök, közlekedési létesítmények szak
  • Autodesk Civil 3D tervezői szoftver ismerete
  • ELŐNY: német vagy angol nyelvtudás
  • ELŐNY: tervezői jogosultság

Wir bieten

Cégünk gondoskodik munkatársai folyamatos továbbképzéséről, szakmai fejlődéséről. Amennyiben Ön rendelkezik tapasztalattal, és szeretne egy nagy múltú stabil vállalatnál dolgozni, vagy ha pályakezdő, de kész tanulni, és érdekli a területre jellemző változatosság és kihívás, akkor nálunk a helye.

Unternehmen

Spannende Projektvielfalt im In- und Ausland

Sicherheit durch einen stabilen Arbeitsplatz

Bodenständigkeit, gutes Betriebsklima und Offenheit

Betriebliches Gesundheitsmanagement (umfangreiches Angebot standortabhängig)

Entwicklung

Karriereplanung im Dialog - jährliche Mitarbeitergespräche zur Orientierung und beruflichen Entwicklung

Eigene Konzernakademie mit umfangreichem Trainingsangebot & maßgeschneiderten Schulungsreihen

Vielfältige Karrieremöglichkeiten im Konzern

Standort

Fragen Sie Ihre Ansprechperson nach dem individuellen Angebot am Standort

z.B. Parkmöglichkeiten und Kantinen/Tee- bzw. Kaffeeküchen

z.B. Betriebsfeiern, Ausflüge & diverse Sportangebote

z.B. Kooperationen mit Kindertagesstätten

Monetär

Faire & marktgerechte Bezahlung sowie Prämiensystem

Ausbildungs-/Lehrberufe am Bau zählen zu den bestbezahlten! - Nähere Infos auf der Karrierewebsite

Mitarbeiterrabatte bei verschiedenen Unternehmen und Onlinedienstleistern

monetäre Vergünstigungen (Länder- und Konzernfirmenabhängig)

Mert siker csak együttműködésből születhet! Mint európai építőtechnológiai konszern, évente több ezer építményt hozunk létre, amelyhez a megfelelő emberekre, építőanyagokra és eszközökre a megfelelő időben és helyen van szükségünk. Csapatmunka nélkül - földrajzi határokon és területeken átívelően - ez nem lenne lehetséges. Legyen Ön is csapatunk tagja!

Ihr Ihr Kontakt

Miskei Anita
Budapest, Gábor Dénes u. 2. (Infopark D épület)
H-1117 Budapest
Tel. +36 1 358-5417
www.strabag.hu