BIM CSOPORTVEZETŐ (MAGASÉPÍTÉS)

STRABAG-MML Kft./magasépítés Piony Specjalne Budapest (XI. kerület, INFOPARK) Job-ID: req26193

O nas

A STRABAG Magyarország cégcsoport országos lefedettséggel, hazánk minden régiójában jelen van. Ezzel az adottsággal egyedülállóak vagyunk a magyar építőipari cégek között. Tevékenységünk az építőipar teljes vertikumát felöleli, az alapanyag bányászattól és gyártástól a magas-, mélyépítési és speciális mérnöki létesítmények kivitelezéséig. A magasépítési szervezet csapatába BIM CSOPORTVEZETŐ munkatásat keresünk! Új munkatársunk feladata lesz többek között a STRABAG Magyarország magasépítési és speciális mélyépítési vállalkozási valamint kivitelezési munkáit támogató BIM szakértői csoport vezetése. Újbudán az Infoparkban található központunkban egy színvonalas, modern, parkosított irodaházban dolgozunk, ami tömegközlekedéssel jól megközelíthető.

Zadania

  • BIM modellek felépítése, tervezői modellek feldolgozása
  • BIM modellek és a projekt-kalkulációs, építés menedzsmentet támogató szoftverek integrációjának fejlesztése
  • support biztosítása az operatív egységeknek
  • innovatív eszközök és technológiák bevezetése az építés-kivitelezésbe
  • kapcsolattartás a STRABAG nemzetközi BIM csapatával

Wymagania

  • felsőfokú műszaki végzettség (építőmérnök vagy építészmérnök)
  • idegennyelv ismeret (német/angol)
  • AutoCad
  • Revit/ Microstation/ Faplis
  • MS Project
  • ELŐNY: azonos munkakörben szerzett több éves munkatapasztalat

Oferujemy

Cégünk gondoskodik munkatársai folyamatos képzéséről, szakmai fejlődéséről. Saját szervezésű és külső tanfolyamaink minden dolgozónk számára rendelkezésre állnak. Kollégáinknak a legjobb minőségű munkaeszközöket biztosítjuk a legkorszerűbb technikával ötvözve, hogy mindenki a legjobbat hozhassa ki magából. Ha szeretne egy fiatalos csapatban, modern munkakörnyezetben egy kihívásokkal teli, változatos munkakört ellátni, várjuk jelentkezését.

Firma

Różnorodność projektów w kraju i za granicą

Stabilne miejsce pracy

Dobra atmosfera w pracy i otwartość

U podstaw naszego działania leży praca zespołowa – TEAMS WORK.

Rozwój

Planowanie kariery – coroczna rozmowa z pracownikiem dla wsparcia rozwoju zawodowego

Wewnętrzna Akademia Koncernu oferująca szeroki wybór szkoleń i kursów

Zróżnicowane ścieżki kariery w Koncernie

Awanse wewnętrzne

Lokalizacja

Działamy na terenie całego kraju (możliwość pracy w delegacji)

Szczegółowe informacje o konkretnej lokalizacji przekaże wskazana osoba do kontaktu

Parking i kantyna/pomieszczenie socjalne

Imprezy integracyjne/spotkania firmowe

Wynagrodzenie

Umowa o pracę na starcie

Finansowanie inicjatyw prozdrowotnych w ramach "Zarządzania zdrowiem w miejscu pracy"

Świadczenia socjalne

Wynagrodzenie dostosowywane do doświadczenia kandydata i profilu stanowiska

Mert siker csak együttműködésből születhet! Mint európai építőtechnológiai konszern, évente több ezer építményt hozunk létre, amelyhez a megfelelő emberekre, építőanyagokra és eszközökre a megfelelő időben és helyen van szükségünk. Csapatmunka nélkül - földrajzi határokon és területeken átívelően - ez nem lenne lehetséges. Legyen Ön is csapatunk tagja!

Twój kontakt

Miskei Anita
Budapest, Gábor Dénes u. 2. (Infopark D épület)
H-1117 Budapest
Tel. +36 1 358-5417
www.strabag.hu