Dělník ve skladu bednění/lešení- Praha

STRABAG BMTI s.r.o. Usługi/Spółki serwisowe Obrataňská 1396/6, Praha - Kunratice Job-ID: req26482

O nas

STRABAG BMTI s.r.o. je koncernová spoločnosť STRABAG SE, ktorá sa zaoberá obstarávaním, servisom a prenájmom všetkých stavebných strojov a motorových vozidiel.

Zadania

  • Práce související s příjmem, uskladněním a výdejem skladových položek

Wymagania

  • základní vzdělání nebo odborné vyučení
  • zodpovědný přístup k práci

Oferujemy

trvalé zaměstnání ve stabilní společnosti 25 dní dovolené stravenky v hodnotě 105 Kč

Firma

Różnorodność projektów w kraju i za granicą

Stabilne miejsce pracy

Dobra atmosfera w pracy i otwartość

U podstaw naszego działania leży praca zespołowa – TEAMS WORK.

Rozwój

Planowanie kariery – coroczna rozmowa z pracownikiem dla wsparcia rozwoju zawodowego

Wewnętrzna Akademia Koncernu oferująca szeroki wybór szkoleń i kursów

Zróżnicowane ścieżki kariery w Koncernie

Awanse wewnętrzne

Lokalizacja

Działamy na terenie całego kraju (możliwość pracy w delegacji)

Szczegółowe informacje o konkretnej lokalizacji przekaże wskazana osoba do kontaktu

Parking i kantyna (niektóre lokalizacje)

Imprezy integracyjne/spotkania firmowe

Wynagrodzenie

Umowa o pracę na starcie

Pakiet medyczny w Luxmed

Finansowanie inicjatyw prozdrowotnych w ramach "Zarządzania zdrowiem w miejscu pracy"

Wynagrodzenie dostosowywane do doświadczenia kandydata i profilu stanowiska

Vitajte na stránke s naším online formulárom!

Twój kontakt

Jana Földváryová
Mlynské Nivy 61/A
825 18 Bratislava
Tel. +421 2 3262-1104
www.strabag.cz