Laborant (m/k)

TPA sp. zo.o. Usługi/Spółki serwisowe Laboratorium - Radomsko Job-ID: req26553

O nas

TPA  należy do koncernu STRABAG i jako niezależna jednostka laboratoryjna  działa na terenie całej Polski, zapewniając szeroki zakres usług we wszystkich dziedzinach budownictwa.

Zadania

  • pobieranie i przygotowywanie próbek do badań wg obowiązujących procedur (przepisów)
  • wykonywanie badań zgodnie z obowiązującymi procedurami (przepisami)
  • dbałość o sprzęt i jego utrzymywanie w należytym stanie technicznym
  • utrzymywanie porządku i czystości na stanowisku pracy
  • opracowywanie sprawozdań z badań do sprawdzenia osobie autoryzującej
  • właściwe zgodne z systemem zarządzania prowadzenie badań i dokumentacji
  • wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia w zakresie stanowiska

Wymagania

  • wykształcenie średnie, preferowane technikum drogowe, budowlane lub geodezyjne
  • znajomość obsługi komputera
  • dyspozycyjność
  • odpowiedzialność i rzetelność
  • umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kategorii B, ew. B+E
  • doświadczenie w branży drogowej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

Oferujemy: # zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę # możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych # możliwości rozwoju zawodowego # dobrą atmosferę w pracy i otwartość

Firma

Różnorodność projektów w kraju i za granicą

Stabilne miejsce pracy

Dobra atmosfera w pracy i otwartość

U podstaw naszego działania leży praca zespołowa – TEAMS WORK.

Rozwój

Planowanie kariery – coroczna rozmowa z pracownikiem dla wsparcia rozwoju zawodowego

Wewnętrzna Akademia Koncernu oferująca szeroki wybór szkoleń i kursów

Zróżnicowane ścieżki kariery w Koncernie

Awanse wewnętrzne

Lokalizacja

Działamy na terenie całego kraju (możliwość pracy w delegacji)

Szczegółowe informacje o konkretnej lokalizacji przekaże wskazana osoba do kontaktu

Parking i kantyna (niektóre lokalizacje)

Imprezy integracyjne/spotkania firmowe

Wynagrodzenie

Godziwe & rynkowe wynagrodzenie

Pakiet medyczny w Luxmed

Finansowanie inicjatyw prozdrowotnych w ramach "Zarządzania zdrowiem w miejscu pracy"

Wynagrodzenie dostosowywane do doświadczenia kandydata i profilu stanowiska

Sukces zależy od pracy zespołowej!

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i gałęzie budownictwa.
Zostań częścią naszego zespołu !

Twój kontakt

Monika Kuczyńska
Parzniewska 8
05-800 Pruszków
Tel. +48 22 738 22 10
www.tpaqi.com