BIM špecialista pre TZB

STRABAG Pozemné a inžinierske staviteľstvo s.r.o. Hoch- und Ingenieurbau Bratislava Job-ID: req26625

Über uns

STRABAG Pozemné a inžinierske staviteľstvo s.r.o. je spoločnosť s viac ako 50-ročnou tradíciou v stavebnej výrobe, od roku 2004 súčasťou európskeho stavebného koncernu STRABAG. Svojou činnosťou sa zameriava najmä na: • dodávka a realizácia stavieb na kľúč • realizácia inžinierskych stavieb • výroba a montáž prefabrikovaných konštrukcií • rekonštrukcie historických a pamiatkovo chránených stavieb

Ihre Aufgaben

  • Samostatné modelovanie projektov – TZB technické zariadenia budov (VZT, ZTI...)
  • Samostatná tvorba parametrických prvkov objektovej knižnice + tvorba parametrov.
  • Tvorba manuálov, videomanuálov, školení, prezentácií.
  • Tvorba výkazov výmer z modelov.
  • Vzdelávanie zamestnancov.
  • Participácia na tvorbe dokumentov ako sú: EIR (Employer´s Information Requirements), BEP (Bim Execution Plan)...
  • Podpora oddelení pri tvorbe modelov a implementácii BIM na stavbách.
  • Koordinácia modelov.
  • Tvorba pracovnej dokumentácie a výkazov podľa požiadaviek stavby.
  • Pracovné cesty SK a zahraničie.
  • Kontrola projektovej dokumentácie.

Ihre Voraussetzungen

  • Vysokoškolské vzdelanie so zameraním na technické zariadenia budov
  • Prax aspoň 2 roky v oblasti modelovania stavieb v softvéri Revit
  • Znalosť problematiky vykazovania výmer v softvéri Revit alebo Naviswork
  • Znalosť anglického alebo nemeckého jazyka
  • Znalosť práce v softvéri Naviswork
  • Výborná znalosť čítania projektovej dokumentácie
  • Analytické myslenie
  • Preukázateľné portfólio projektov
  • Samostatnosť
  • Schopnosť komunikovať a manažovať
  • Ochota k častému cestovaniu

Wir bieten

Ponúkaný plat: od 1.300,- €. S úspešným kandidátom je možné dohodnúť aj vyššie mzdové podmienky, podľa jeho predchádzajúcich znalostí a skúseností.

Unternehmen

Spannende Projektvielfalt im In- und Ausland

Sicherheit durch einen stabilen Arbeitsplatz

Bodenständigkeit, gutes Betriebsklima und Offenheit

Betriebliches Gesundheitsmanagement (umfangreiches Angebot standortabhängig)

Entwicklung

Karriereplanung im Dialog - jährliche Mitarbeitergespräche zur Orientierung und beruflichen Entwicklung

Eigene Konzernakademie mit umfangreichem Trainingsangebot & maßgeschneiderten Schulungsreihen

Vielfältige Karrieremöglichkeiten im Konzern

Standort

Fragen Sie Ihre Ansprechperson nach dem individuellen Angebot am Standort

z.B. Parkmöglichkeiten und Kantinen/Tee- bzw. Kaffeeküchen

z.B. Betriebsfeiern, Ausflüge & diverse Sportangebote

z.B. Kooperationen mit Kindertagesstätten

Monetär

Faire & marktgerechte Bezahlung sowie Prämiensystem

Ausbildungs-/Lehrberufe am Bau zählen zu den bestbezahlten! - Nähere Infos auf der Karrierewebsite

Mitarbeiterrabatte bei verschiedenen Unternehmen und Onlinedienstleistern

monetäre Vergünstigungen (Länder- und Konzernfirmenabhängig)

Vitajte na stránke s naším online formulárom!

Ako technologický koncern európskeho formátu poskytujúci služby v oblasti stavebníctva sa každoročne celosvetovo podieľame na tisíckach stavieb tým, že sústredíme tých správnych ľudí, stavebné materiály a stroje v správnom čase na správnom mieste. Bez tímovej spolupráce - naprieč geografickými hranicami a oblasťami - by to nebolo možné. Keď naši zamestnanci prevezmú iniciatívu a zodpovednosť, a pritom všetci ťahajú za jeden koniec pomyselného lana, potom sú možnosti nekonečné - aj vzhľadom na osobnú kariéru. Staňte sa súčasťou nášho tímu!

Ihr Kontakt

Ing. Petra Frisová
Mlynské nivy 61/A
820 15 Bratislava
Tel. +421 2 3262 2046
www.strabag-pozemne.sk