Ekonomicko-administratiovní podpora oblasti Pelhřimov - (m/ž)

STRABAG a.s. Budownictwo Drogowe Pelhřimov Job-ID: req26758

O nas

Pracovní pozice je vypsána pro koncernovou firmu STRABAG a.s., direkce TC. Staňte se součástí našeho týmu!

Zadania

  • zajišťování chodu sekretariátu
  • vedení a správa agendy
  • správa příchozí a odchozí pošty
  • správa pokladny
  • částečné vedení další ekonomické agendy
  • zpracování úkolů dle požadavku nadřízeného pracovníka

Wymagania

  • SŠ vzdělání ukončené maturitou (nejlépe ekonomického směru)
  • podmínkou je znalost práce na PC (především MS Office)
  • organizační schopnosti, pečlivost a samostatnost
  • schopnost řešení situací pod tlakem, odolnost vůči stresu
  • časová flexibilita
  • příjemné vystupování, komunikativnost

Oferujemy

Nabízíme: stabilní zázemí v mezinárodní společnosti, možnost seberealizace a osobního rozvoje, přátelské a týmové prostředí, dobré mzdové ohodnocení, týden dovolené navíc, příspěvek na stravování, firemní vzdělávání

Firma

Różnorodność projektów w kraju i za granicą

Stabilne miejsce pracy

Dobra atmosfera w pracy i otwartość

U podstaw naszego działania leży praca zespołowa – TEAMS WORK.

Rozwój

Planowanie kariery – coroczna rozmowa z pracownikiem dla wsparcia rozwoju zawodowego

Wewnętrzna Akademia Koncernu oferująca szeroki wybór szkoleń i kursów

Zróżnicowane ścieżki kariery w Koncernie

Awanse wewnętrzne

Lokalizacja

Działamy na terenie całego kraju (możliwość pracy w delegacji)

Szczegółowe informacje o konkretnej lokalizacji przekaże wskazana osoba do kontaktu

Parking i kantyna/pomieszczenie socjalne

Imprezy integracyjne/spotkania firmowe

Wynagrodzenie

Umowa o pracę na starcie

Finansowanie inicjatyw prozdrowotnych w ramach "Zarządzania zdrowiem w miejscu pracy"

Świadczenia socjalne

Wynagrodzenie dostosowywane do doświadczenia kandydata i profilu stanowiska

Twój kontakt

Mgr. Karin Bílková
Na Bělidle 198/21
150 00 / Praha 5
Tel. +420 222 268 220