Podpora a poradenstvo v softvérových aplikáciách v stavebníctve (m/ž)

Ihre Aufgaben

  • Metodická podpora tvorby cenových kalkulácií a kontrolingu.
  • Samostatné vedenie školení cenovej ponuky, tvorby cenových kalkulácií, verejného obstarávania a vytvárania reportov v softvéroch využívaných spoločnosťou STRABAG (RIB-iTWO a ďalšie).
  • Presadenie a rozvoj procesu digitalizácie v pracovných činnostiach.
  • Podpora v implementácií štandardov spoločnosti STRABAG v cenových kalkuláciách a kontrolingu.
  • Koordinácia meetingov a vzdelávacích seminárov.

Ihre Qualifikationen

  • Ukončené VŠ vzdelanie so zameraním na pozemné staviteľstvo.
  • Záujem a znalosti v IT oblasti zameranej na špeciálne softvérové aplikácie.
  • Predchádzajúca pracovná skúsenosť v pozemnom staviteľstve min. 2 roky – podmienka.
  • Podpora sústavného vývoja nových pracovných metód.
  • Aktívna znalosť anglického alebo nemeckého jazyka slovom i písmom – podmienka.
  • Ochota cestovať v rámci služobných ciest doma i do zahraničia.
  • Proaktívny prístup s vysokým nasadením pre ďalšiu tvorbu a optimalizáciu riešení a procesov.
  • Veľmi dobré analytické a koncepčné schopnosti, cieľovo orientovaný pracovný prístup.
  • Vysoká miera samostatnosti ako aj práca v tíme, štruktúrovaný prístup k práci.

Wir bieten

Ponúkame platové ohodnotenie od 2000,- EUR (brutto) v závislosti od znalostí a pracovných skúseností. Nástupný termín - január 2020. BENEFITY: Stabilné zamestnanie v nadnárodnej spoločnosti. Zodpovedajúce mzdové ohodnotenie. Týždeň dovolenky naviac. Možnosť osobného rozvoja. Priateľské pracovné prostredie.

Ihr Kontakt

Ing. Jana Kováčová
Mlynské Nivy 61/A
825 18 Bratislava
Tel. 421(0)2/3262 1028
www.strabag.sk
STRABAG Pozemní a inženýrské stavitelství s.r.o.
Bratislava - Mlynské Nivy 61/A, 82518
Ingenieurtiefbau
Vollzeit
Job-ID: req26780

Über uns

Vitajte na stránke s naším online formulárom!

Ako technologický koncern európskeho formátu poskytujúci služby v oblasti stavebníctva sa každoročne celosvetovo podieľame na tisíckach stavieb tým, že sústredíme tých správnych ľudí, stavebné materiály a stroje v správnom čase na správnom mieste. Bez tímovej spolupráce - naprieč geografickými hranicami a oblasťami - by to nebolo možné. Keď naši zamestnanci prevezmú iniciatívu a zodpovednosť, a pritom všetci ťahajú za jeden koniec pomyselného lana, potom sú možnosti nekonečné - aj vzhľadom na osobnú kariéru. Staňte sa súčasťou nášho tímu!

Benefits

Weitere interessante Jobs

Datenschutz Erklärung