hlavní předák dopravních staveb Soběslavsko (m/ž)

Ihre Aufgaben

  • přímé řízení prací na jednotlivých dopravních stavbách
  • obsluha jednoduchých stavebních strojů
  • manipulační práce se stavebními hmotami, materiály
  • místo výkonu práce: Soběslavsko

Ihre Qualifikationen

  • střední odborné vzdělání s výučním listem výhodou
  • praxe v oboru výhodou
  • spolehlivost, loajalita, pracovitost
  • řidičský průkaz pro sk. B (sk.C výhodou)
  • strojnický průkaz výhodou

Wir bieten

Nabízíme: stabilní zázemí v mezinárodní společnosti, možnost seberealizace a osobního rozvoje, přátelské a týmové prostředí, dobré mzdové ohodnocení, týden dovolené navíc, péče o zdraví zaměstnanců, pravidelně vyplácenou mzdu

Ihr Kontakt

Karin Bílková
Kačírkova 982/4
158 00 Praha 5
Tel. +420 222 868 220
www.strabag.cz
STRABAG a.s.
Soběslav
Verkehrswegebau
Vollzeit
Job-ID: req26896

Über uns

Weil Erfolg nur im Miteinander entstehen kann.

Als europäischer Technologiekonzern für Baudienstleistungen erstellt STRABAG jährlich weltweit tausende Bauwerke, indem sie die richtigen Menschen, Baumaterialien und Geräte zur richtigen Zeit am richtigen Ort versammelt. Ohne Teamarbeit – über geografische Grenzen und Bereiche hinweg – wäre dies nicht möglich. Werden Sie Teil unseres Teams!

Pracovní pozice je vypsána pro koncernovou firmu STRABAG a.s., direkce TD. Staňte se součástí našeho týmu!

Benefits

Weitere interessante Jobs

Elektrikář (m/ž)
Polanka
Vollzeit
Posunovač, vedoucí posunu
Chabařovice
Vollzeit
Řidič nákladního auta C - Zlínský kraj (m/ž)
Zlín
Vollzeit

Datenschutz Erklärung