REGIONÁLIS MUNKAVÉDELMI (MEBIR) MEGBÍZOTT

STRABAG Általános Építő Kft. sonstige Geschäftsfelder Pécs Job-ID: req27179

Über uns

A STRABAG Magyarország cégcsoport országos lefedettséggel, hazánk minden régiójában jelen van. Ezzel az adottsággal egyedülállóak vagyunk a magyar építőipari cégek között. Tevékenységünk az építőipar teljes vertikumát felöleli, az alapanyag bányászattól és gyártástól a magas-, mélyépítési és speciális mérnöki létesítmények kivitelezéséig. A regionális munkavédelmi megbízott munkatárs a Strabag konszern 6 fős munkavédelmi csoportjának tagjaként a 3. régió (Dél-Dunántúl) munka- és tűzvédelmi feladatait látja el a csoportvezető irányítása mellett.

Ihre Aufgaben

  • STRABAG konszern tagvállalatai MEBIR rendszerének átállítása az MSZ ISO 45001-2018 szabványra
  • a régió összes telephelyének és munkahelyeinek rendszeres bejárása, munkavédelmi felügyelete, amelyet cégautóval lát el
  • MEB szabályozás fejlesztése, a régió munkahelyeinek kockázatelemzése, BET-ek elkészítése, munka- és tűzvédelmi oktatások megtartása, a kivitelezési munkahelyek biztonsági ellenőrzése, értékelése és a szükséges intézkedésekre javaslattétel
  • a bekövetkezett munkabalesetek kivizsgálása, bejelentése és a kiváltó okok alapján az óvintézkedések meghatározása
  • közreműködés az új MEB irányítási rendszer kidolgozásában, együttműködés a hatóságokkal a külső ellenőrzések során

Ihre Voraussetzungen

  • felsőfokú munkavédelmi vagy minőségbiztosítási végzettség
  • legalább 5 éves, MEBIR működtetésben szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • MS Office
  • ELŐNY: német vagy angol nyelvtudás

Wir bieten

Munkakörében fő kihívást a magas- és mélyépítési projektek építőipari biztonságtechnikája mellett az alapanyaggyártás (aszfalt és beton) munkavédelmi kockázatainak feltárása és az óvintézkedések meghozatala jelenti. Napi munkabeosztását önállóan határozza meg, ezért nagyfokú megbízhatóság az elvárás személyével szemben. A régió munkahelyeinek folyamatos bejárása cégautóval havi 3-4.000 km utazással jár. Túlmunkáját a munkabérébe beépített túlóra átalánnyal honoráljuk.

Unternehmen

Spannende Projektvielfalt im In- und Ausland

Sicherheit durch einen stabilen Arbeitsplatz

Bodenständigkeit, gutes Betriebsklima und Offenheit

Betriebliches Gesundheitsmanagement (umfangreiches Angebot standortabhängig)

Entwicklung

Karriereplanung im Dialog - jährliche Mitarbeitergespräche zur Orientierung und beruflichen Entwicklung

Eigene Konzernakademie mit umfangreichem Trainingsangebot & maßgeschneiderten Schulungsreihen

Vielfältige Karrieremöglichkeiten im Konzern

Standort

Fragen Sie Ihre Ansprechperson nach dem individuellen Angebot am Standort

z.B. Parkmöglichkeiten und Kantinen/Tee- bzw. Kaffeeküchen

z.B. Betriebsfeiern, Ausflüge & diverse Sportangebote

Monetär

Faire & marktgerechte Bezahlung sowie Prämiensystem

Ausbildungs-/Lehrberufe am Bau zählen zu den bestbezahlten! - Nähere Infos auf der Karrierewebsite

monetäre Vergünstigungen (Länder- und Konzernfirmenabhängig)

Mert siker csak együttműködésből születhet! Mint európai építőtechnológiai konszern, évente több ezer építményt hozunk létre, amelyhez a megfelelő emberekre, építőanyagokra és eszközökre a megfelelő időben és helyen van szükségünk. Csapatmunka nélkül - földrajzi határokon és területeken átívelően - ez nem lenne lehetséges. Legyen Ön is csapatunk tagja!

Ihr Kontakt

Miskei Anita
Budapest, Gábor Dénes u. 2. (Infopark D épület)
1117 Budapest
Tel. +36 1 358-5417
www.strabag.hu