Automehaničarka/automehaničar ili mehaničarka/mehaničar

STRABAG BMTI d.o.o. Usługi/Spółki serwisowe Vrbovec Job-ID: req27215

O nas

Za sjedište u Vrbovcu tražimo automehaničarke/automehaničare i/ili mehaničarke/mehaničare za rad na održavanju strojeva i vozila.

Zadania

  • Rad na održavanju strojeva i vozila
  • Ostali poslovi iz djelokruga rada

Wymagania

  • SSS, KV - smjer automehaničar/mehaničar
  • Radno iskustvo u struci (poželjno, nije uvjet)
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Sposobnost rada u timu, pouzdanost, samostalnost, samoinicijativnost i interes za daljnji razvoj usavršavanje
  • govor o radu na određeno vrijeme od šest mjeseci, uz mogućnost produljenja na neodređeno vrijeme

Oferujemy

Ukoliko ste zainteresirani molimo Vas da svoju prijavu i životopis pošaljete putem online obrasca na našoj stranici za karijeru najkasnije do 15.07.2019.

Firma

Różnorodność projektów w kraju i za granicą

Stabilne miejsce pracy

Dobra atmosfera w pracy i otwartość

U podstaw naszego działania leży praca zespołowa – TEAMS WORK.

Rozwój

Planowanie kariery – coroczna rozmowa z pracownikiem dla wsparcia rozwoju zawodowego

Wewnętrzna Akademia Koncernu oferująca szeroki wybór szkoleń i kursów

Zróżnicowane ścieżki kariery w Koncernie

Awanse wewnętrzne

Lokalizacja

Działamy na terenie całego kraju (możliwość pracy w delegacji)

Szczegółowe informacje o konkretnej lokalizacji przekaże wskazana osoba do kontaktu

Parking i kantyna (niektóre lokalizacje)

Imprezy integracyjne/spotkania firmowe

Wynagrodzenie

Godziwe & rynkowe wynagrodzenie

Pakiet medyczny w Luxmed

Finansowanie inicjatyw prozdrowotnych w ramach "Zarządzania zdrowiem w miejscu pracy"

Wynagrodzenie dostosowywane do doświadczenia kandydata i profilu stanowiska

Jer uspjeh možemo ostvariti samo zajedno.Kao europski tehnologijski koncern za građevinske usluge STRABAG u svijetu godišnje stvara tisuće građevina okupljajući prave ljude, građevinski materijal i strojeve na pravom mjestu. Bez timskog rada - koji nadilazi geografske granice i područja - ovo ne bi bilo moguće. Postanite dio našeg tima!

Tvrtka STRABAG BMTI - građevinski strojevi  International d.o.o. kao servisna i uslužna tvrtka  unutar koncerna STRABAG nadležna je za dispoziciju, najam, održavanje i nabavu svih građevinskih strojeva i vozila.

Twój kontakt

STRABAG BMTI d.o.o.
Petra Hektorovića 2
10 000 Zagreb
Tel. +385 1 63 92 276, 091/37 00 190
www.strabag.hr