Stavbyvedoucí - Dopravní stavby (m/ž) - stavba Slaný

Ihre Aufgaben

  • koordinování činností podřízených pracovníků, dodavatelů materiálu a subdodavatelů
  • plánování, řízení a kontrola práce podřízených v rámci obecně platných předpisů a směrnic
  • kontrolování kvality skutečně vykonané práce dle údajů uvedených v nabídce
  • zabezpečení maximálního využití strojů a zařízení
  • zajištění zásobování, kontrola materiálu a jeho kvality
  • vedení související dokumentace a evidence

Ihre Qualifikationen

  • minimálně SŠ ( stavební obor výhodou)
  • autorizace v oboru není podmínkou
  • praxe v oboru je výhodou
  • ochotu učit se novým věcem
  • řidičský průkaz sk. B
  • znalost anglického nebo německého jazyka

Wir bieten

stabilní zázemí v mezinárodní společnosti, možnost seberealizace a osobního rozvoje, přátelské a týmové prostředí, dobré mzdové ohodnocení, týden dovolené navíc, mobilní telefon a notebook i k soukromým účelům, možnost využití referenčního vozidla

Ihr Kontakt

Karin Bílková
Kačírkova 982/4
158 00 / Praha 5
Tel. +420 222 268 220
www.strabag.cz
STRABAG a.s.
Slaný
Verkehrswegebau
Vollzeit
Job-ID: req27321

Hledáme angažované, kvalifikované a inovativní zaměstnance se sociální kompetencí. Jako atraktivní zaměstnavatel nabízí koncern rozmanité oblasti nasazení, dalšího vzdělávání a kariéry, a to na lokální i mezinárodní úrovni. Těšíme se na to, že Vás budeme mít možnost poznat!

Pracovní pozice je vypsána pro koncernovou firmu STRABAG a.s., direkce TC. Staňte se součástí našeho týmu!

Benefits

Weitere interessante Jobs

Stavební dělník, finišerista (m/ž) - Praha
Praha
Vollzeit
hlavní předák dopravních staveb Soběslavsko (m/ž)
Soběslav
Vollzeit
Traťový dělník
Ústecký kraj
Vollzeit

Datenschutz Erklärung