Obsluha technologické linky

Ihre Aufgaben

  • obsluha technologie na úpravu kameniva
  • kontrola stavu opotřebení
  • podílí se na opravách, údržbě a úklidu zařízení
  • práce dle pokynů nadřízeného pracovníka

Ihre Qualifikationen

  • vzdělání střední odborné s výučním listem
  • svářečský průkaz (není podmínkou)
  • zdravotní způsobilost
  • fyzická zdatnost, flexibilita, spolehlivost a ochota se učit novým věcem

Wir bieten

Nabízíme: stabilní zaměstnání v nadnárodní společnosti, odpovídající mzdové ohodnocení, přátelské prostředí, týden dovolené navíc.

Ihr Kontakt

Lenka Prieložná
Polanecká 849
721 00 Ostrava - Svinov
Tel. +420 596978378
KAMENOLOMY ČR s.r.o.
Kamenolom Kaplice
Baustoffe/Produktion
Vollzeit
Job-ID: req27354

Společnost KAMENOLOMY ČR s.r.o. zajišťuje těžbu, výrobu a prodej drceného kameniva pro betonové směsi, asfaltové směsi, silniční a inženýrské stavby, pro kolejová lože a regulaci vodních toků. Společnost je součástí stavebního koncernu STRABAG SE, kde je výhradním výrobcem kameniva v České republice a patří k největším producentům kameniva v ČR.

Benefits

Weitere interessante Jobs

Vollzeit
Expedient/-ka
Vollzeit

Datenschutz Erklärung