Komercijalistica / komercijalist

STRABAG d.o.o. - Visokogradnja Republika Hrvatska Job-ID: req27664

Ihre Aufgaben

  • Troškovno računovodstvo i komercijalni poslovi na gradilištu
  • Usporedba planiranih i ostvarenih vrijednosti
  • Izrada izlaznih računa
  • Suradnja u izradi obračuna, projektnih izvještaja i radne kalkulacije
  • Koordinacija i praćenje naplate potraživanja i jamstva
  • Kontrola i obrada računa dobavljača i podizvođača
  • Evidencija o prisutnosti radnika na gradilištu
  • Ostali poslovi iz područja računovodstva, korespondencija te specifični projektni zadaci

Ihre Voraussetzungen

  • VŠS, VSS - ekonomskog usmjerenja
  • Rad na računalu
  • Spremnost na putovanja i rad na gradilištu na širem području Dalmacije
  • Spremnost za rad u timu
  • Komunikativnost
  • Samostalnost, analitičnost i preciznost
  • Dobro znanje njemačkog ili engleskog jezika u govoru i pismu

Wir bieten

Uz opsežno uvođenje u posao na sigurnom radnom mjestu osobito brinemo o Vašem osobnom i stručnom usavršavanju. Opisuje li ovo okruženje sredinu u kojoj želite proširiti svoja iskustva i donijeti svoj način gledanja? U tom slučaju postanite dio TEAMSWORK-a! Ukoliko ste zainteresirani molim Vas da nam svoju potpunu natječajnu dokumentaciju pošaljete putem obrasca na našoj internet stranici karriere.strabag.com.

Unternehmen

Spannende Projektvielfalt im In- und Ausland

Sicherheit durch einen stabilen Arbeitsplatz

Bodenständigkeit, gutes Betriebsklima und Offenheit

Betriebliches Gesundheitsmanagement (umfangreiches Angebot standortabhängig)

Entwicklung

Karriereplanung im Dialog - jährliche Mitarbeitergespräche zur Orientierung und beruflichen Entwicklung

Eigene Konzernakademie mit umfangreichem Trainingsangebot & maßgeschneiderten Schulungsreihen

Vielfältige Karrieremöglichkeiten im Konzern

Standort

Fragen Sie Ihre Ansprechperson nach dem individuellen Angebot am Standort

z.B. Parkmöglichkeiten und Kantinen/Tee- bzw. Kaffeeküchen

z.B. Betriebsfeiern, Ausflüge & diverse Sportangebote

Monetär

Faire & marktgerechte Bezahlung

Ausbildungs-/Lehrberufe am Bau zählen zu den bestbezahlten! - Nähere Infos auf der Karrierewebsite

monetäre Vergünstigungen (Länder- und Konzernfirmenabhängig)

Jer uspjeh možemo ostvariti samo zajedno.

Kao europski tehnologijski koncern za građevinske usluge STRABAG u svijetu godišnje stvara tisuće građevina okupljajući prave ljude, građevinski materijal i strojeve na pravom mjestu. Bez timskog rada - koji nadilazi geografske granice i područja - ovo ne bi bilo moguće. Postanite dio našeg tima!

Ihr Kontakt

Katarina Zeba
P. Hektorovića 2
10000 Zagreb
Tel. +385 1 6392 330
www.strabag.com