Komercijalistica / komercijalist

Ihre Aufgaben

  • Troškovno računovodstvo i komercijalni poslovi na gradilištu
  • Usporedba planiranih i ostvarenih vrijednosti
  • Izrada izlaznih računa
  • Suradnja u izradi obračuna, projektnih izvještaja i radne kalkulacije
  • Koordinacija i praćenje naplate potraživanja i jamstva
  • Kontrola i obrada računa dobavljača i podizvođača
  • Evidencija o prisutnosti radnika na gradilištu
  • Ostali poslovi iz područja računovodstva, korespondencija te specifični projektni zadaci

Ihre Qualifikationen

  • VŠS, VSS - ekonomskog usmjerenja
  • Rad na računalu
  • Spremnost na putovanja i rad na gradilištu na širem području Dalmacije
  • Spremnost za rad u timu
  • Komunikativnost
  • Samostalnost, analitičnost i preciznost
  • Dobro znanje njemačkog ili engleskog jezika u govoru i pismu

Wir bieten

Uz opsežno uvođenje u posao na sigurnom radnom mjestu osobito brinemo o Vašem osobnom i stručnom usavršavanju. Opisuje li ovo okruženje sredinu u kojoj želite proširiti svoja iskustva i donijeti svoj način gledanja? U tom slučaju postanite dio TEAMSWORK-a! Ukoliko ste zainteresirani molim Vas da nam svoju potpunu natječajnu dokumentaciju pošaljete putem obrasca na našoj internet stranici karriere.strabag.com.

Ihr Kontakt

Katarina Zeba
P. Hektorovića 2
10000 Zagreb
Tel. +385 1 6392 330
www.strabag.com
STRABAG d.o.o. - Visokogradnja
Republika Hrvatska
Hochbau
Vollzeit
Job-ID: req27664

Über uns

Weil Erfolg nur im Miteinander entstehen kann.

Als europäischer Technologiekonzern für Baudienstleistungen erstellt STRABAG jährlich weltweit tausende Bauwerke, indem sie die richtigen Menschen, Baumaterialien und Geräte zur richtigen Zeit am richtigen Ort versammelt. Ohne Teamarbeit – über geografische Grenzen und Bereiche hinweg – wäre dies nicht möglich. Werden Sie Teil unseres Teams!

Benefits

Weitere interessante Jobs

Komercijalistica/komercijalist
Vollzeit

Datenschutz Erklärung