MŰVEZETŐ (M3 METRÓ FELÚJÍTÁS)

Ihre Aufgaben

  • metróállomások felújítási munkálatai során az alvállalkozók, fizikai dolgozók építéshelyi irányítása

Ihre Qualifikationen

  • középfokú szakirányú végzettség (magasépítő technikus)
  • ELŐNY: MS Project, AutoCad
  • ELŐNY: felelős műszaki vezetői jogosultság

Wir bieten

Az ideális jelölt rendelkezik néhány év szerkezetépítésben, épületgépészeti és/vagy elektromos (érősáramú) területen szerzett szakmai tapasztalattal, jól bánik a hozzá beosztott munkásokkal, kezelni képes az esetleges konfliktusokat. Előny, ha rendelkezik felhasználói szintű számítástechnikai ismeretekkel és jól tud alkalmazkodni az építéshelyi körülményekhez. Ha fontos Önnek a biztonság és a változatos munkavégzés, várjuk jelentkezését.

Ihr Kontakt

Miskei Anita
Budapest, Gábor Dénes u. 2. (Infopark D épület)
1117 Budapest
Tel. +36 1 358-5417
www.strabag.hu
STRABAG ÉPÍTŐIPARI ZRT.
Budapest
Hoch- und Ingenieurbau
Vollzeit
Job-ID: req27732

Über uns

Mert siker csak együttműködésből születhet.

Mint európai építőtechnológiai konszern, évente több ezer építményt hozunk létre világszerte, amelyhez a megfelelő emberekre, építőanyagokra és eszközökre a megfelelő időben és helyen van szükségünk. Csapatmunka nélkül - földrajzi határokon és területeken átívelően - ez nem lenne lehetséges. Legyen Ön is a csapatunk tagja!

A STRABAG Magyarország cégcsoport országos lefedettséggel, hazánk minden régiójában jelen van. Ezzel az adottsággal egyedülállóak vagyunk a magyar építőipari cégek között. Tevékenységünk az építőipar teljes vertikumát felöleli, az alapanyag bányászattól és gyártástól a magas-, mélyépítési és speciális mérnöki létesítmények kivitelezéséig. Cégünk gondoskodik munkatársai folyamatos képzéséről, szakmai fejlődéséről. Saját szervezésű és külső tanfolyamaink minden dolgozónk számára rendelkezésre állnak. Kollégáinknak a legjobb minőségű munkaeszközöket biztosítjuk a legkorszerűbb technikával ötvözve, hogy mindenki a legjobbat hozhassa ki magából.

A STRABAG Magyarország cégcsoport országos lefedettséggel, hazánk minden régiójában jelen van. Ezzel az adottsággal egyedülállóak vagyunk a magyar építőipari cégek között. Tevékenységünk az építőipar teljes vertikumát felöleli, az alapanyag bányászattól és gyártástól a magas-, mélyépítési és speciális mérnöki létesítmények kivitelezéséig. Szerkezetépítési, valamint épülettechnikai (elektromos és gépész) csapatunkba a M3 metróvonal állomás-felújítási projektjére keresünk talpraesett, jó problémamegoldó képességgel bíró művezető munkatársat.

Benefits

Weitere interessante Jobs

BACKOFFICE-MANAGER (MAGASÉPÍTÉS, GENERÁLKIVITELEZÉS)
Budapest és Cegléd
Vollzeit
Beszerző–Logisztikus
Monostorapáti
Vollzeit
LEAN MUNKATÁRS (MAGASÉPÍTÉS)
Budapest (XI. kerület, INFOPARK)
Vollzeit

Datenschutz Erklärung