Građevinski poslovođa/Poslovotkinja

PZC Split d.o.o. Verkehrswegebau Dugopolje Job-ID: req27759

Über uns

Za potrebe našeg poduzeća PZC Split d.o.o. tražimo Građevinskog poslovođu (m/ž)

Ihre Aufgaben

  • Provođenje svih uputa i naloga voditelja gradilišta glede organizacije i dinamike gradilišta
  • Organizacija pripremnih radova na gradilištu
  • Organizacija rada sukladno dinamičkom planu, odnosno organizacija dnevnog rasporeda radnika i strojeva na gradilištu
  • Preuzimanje i provjera građevinskih strojeva i uređaja
  • Praćenje jamstvenih rokova
  • Praćenje i pridržavanje propisa zaštite na radu
  • Kontrola kvalitete i dinamike izvođenja radova podizvođača
  • Nabava materijala (cijevi, betonski elementi, tampon itd.), kontrola količine i kvalitete

Ihre Voraussetzungen

  • SSS - Građevinski tehničar
  • Radno iskustvo na izvedbi radova na autocestama, državnim i lokalnim cestama (min. 2 god.)
  • Spremnost na putovanja i rad na terenu
  • Vozačka dozvola B kategorije

Wir bieten

Ukoliko ste zainteresirani molimo Vas da nam svoju potpunu natječajnu dokumentaciju pošaljete putem online obrasca na našoj internet stranici www.strabag.hr (Rubrika Karijera) ili poštom na adresu Svetog Mihovila 1, 21204 Dugopolje

Unternehmen

Spannende Projektvielfalt im In- und Ausland

Sicherheit durch einen stabilen Arbeitsplatz

Bodenständigkeit, gutes Betriebsklima und Offenheit

Betriebliches Gesundheitsmanagement (umfangreiches Angebot standortabhängig)

Entwicklung

Karriereplanung im Dialog - jährliche Mitarbeitergespräche zur Orientierung und beruflichen Entwicklung

Eigene Konzernakademie mit umfangreichem Trainingsangebot & maßgeschneiderten Schulungsreihen

Vielfältige Karrieremöglichkeiten im Konzern

Standort

Fragen Sie Ihre Ansprechperson nach dem individuellen Angebot am Standort

z.B. Parkmöglichkeiten und Kantinen/Tee- bzw. Kaffeeküchen

z.B. Betriebsfeiern, Ausflüge & diverse Sportangebote

Monetär

Faire & marktgerechte Bezahlung

Ausbildungs-/Lehrberufe am Bau zählen zu den bestbezahlten! - Nähere Infos auf der Karrierewebsite

monetäre Vergünstigungen (Länder- und Konzernfirmenabhängig)

Jer uspjeh možemo ostvariti samo zajedno.

Kao europski tehnologijski koncern za građevinske usluge STRABAG u svijetu godišnje stvara tisuće građevina okupljajući prave ljude, građevinski materijal i strojeve na pravom mjestu.

Bez timskog rada - koji nadilazi geografske granice i područja - ovo ne bi bilo moguće. Postanite dio našeg tima!

Ihr Kontakt

ANTE KEKEZ
Svetog Mihovila 1
Dugopolje
Tel. +385 21 687 000
www.strabag.com