Program stażowy STRABAG DLA FINANSISTÓW (m/k)

Ihre Aufgaben

Praktyczne realizowanie zadań w obszarze finansowym  w poszczególnych działach spółki STRABAG BRVZ:  Bilans/Podatki, Zarządzanie Personelem, Nieruchomości i Ubezpieczenia, Treasury Management,  Należności i Zobowiązania. Po zakończeniu stażu zatrudnienie w Dziale Bilans/Podatki obsługującego wszystkie Spółki Koncernu STRABAG w Polsce.

A w zamian otrzymasz:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie
  • udział w 15-miesięcznym programie rozwoju zawodowego, w tym 3 miesięczny staż zagraniczny w jednej ze spółek Koncernu STRABAG
  • indywidualne wsparcie opiekuna (mentora)
  • bardzo dobre warunki oraz narzędzia pracy
  • bogatą ofertę szkoleń w ramach Akademii Koncernu
  • kursy językowe: angielski lub niemiecki
  • pakiet usług medycznych i korzystne warunku ubezpieczenia
  • krótszy dzień pracy w piątek
  • ułatwienia w dojeździe z Warszawy do siedziby
  • komfortowe warunki pracy - brak open space

Ihre Qualifikationen

Profil kandydata:

  • wykształcenie wyższe: finanse i rachunkowość, ekonomia, zarządzanie lub kierunki pokrewne
  • max. 2 letnie doświadczenie zawodowe /bez wliczania praktyk, pracy podczas studiów/
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • zaangażowanie i orientacja na cel
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego
  • umiejętność analitycznego myślenia i poszukiwania rozwiązań
  • umiejętność współpracy w zespole

Ihr Kontakt

Adrianna Hapanowicz
ul. Parzniewska 10
05-800 Pruszków
Tel. 22 45 13 739
www.strabag.com
STRABAG BRVZ Sp. z o.o.
ul. Parzniewska 10, 05-800 Pruszków
Dienstleistungen/Servicebetriebe
Vollzeit
Job-ID: req29227

Über uns

Weil Erfolg nur im Miteinander entstehen kann.

Als europäischer Technologiekonzern für Baudienstleistungen erstellt STRABAG jährlich weltweit tausende Bauwerke, indem sie die richtigen Menschen, Baumaterialien und Geräte zur richtigen Zeit am richtigen Ort versammelt. Ohne Teamarbeit – über geografische Grenzen und Bereiche hinweg – wäre dies nicht möglich. Werden Sie Teil unseres Teams!

Die Dienstleistungsgesellschaft STRABAG BRVZ GmbH nimmt alle zentralen kaufmännischen und informationstechnologischen Aufgaben für die Konzernunternehmen der STRABAG SE wahr. Wir freuen uns auf Ihre Bewerbung!

Jeżeli jesteś absolwentem i chcesz budować swoją karierę na solidnych fundamentach – mamy dla Ciebie ofertę międzynarodowego programu stażowego.

Benefits

Weitere interessante Jobs

Kierownik obiektu (m/k)
Warszawa lub Wrocław lub Bielany Wrocławskie, Magnice
Vollzeit
Administrator Systemów IT - Specjalista w dziale Hosting IT (m/k)
Pruszków
Vollzeit
Młodszy Specjalista w Dziale Ubezpieczeń (m/k)
Pruszków, ul. Parzniewska 10
Vollzeit

Datenschutz Erklärung