Asystent/Asystentka Biura (m/k)

Strabag Sp. z o.o. Real Estate - Oddział Warszawa Dienstleistungen/Servicebetriebe Warszawa, ul. Przeskok 2 Job-ID: req27840

Über uns

Strabag Real Estate Oddział Warszawa jest oddziałem Strabag Sp spółki należącej do koncernu STRABAG SE i jest odpowiedzialna za projekty deweloperskie na wszystkich etapach procesu: od opracowywania koncepcji, poprzez planowanie, realizację i zarządzanie projektem.

Ihre Aufgaben

  • obsługa sekretariatu Biura
  • organizacja narad i spotkań
  • prowadzenie korespondencji w porozumieniu z przełożonym
  • tłumaczenie bieżącej korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów Biura i ich archiwizacja
  • zapewnienie prawidłowego przepływu informacji
  • wsparcie w zakresie bieżących zadań administracyjnych
  • obsługa recepcyjna gości

Ihre Voraussetzungen

  • wykształcenie średnie, wykształcenie wyższe będzie dodatkowym atutem
  • mile widziane doświadczenie  na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office
  • zaangażowanie i samodzielność w wykonywaniu zadań oraz bardzo dobra organizacja pracy
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • bardzo dobra znajomość j.angielskiego i co najmniej dobra j.niemieckiego

Wir bieten

Unternehmen

Spannende Projektvielfalt im In- und Ausland

Sicherheit durch einen stabilen Arbeitsplatz

Bodenständigkeit, gutes Betriebsklima und Offenheit

Betriebliches Gesundheitsmanagement (umfangreiches Angebot standortabhängig)

Entwicklung

Karriereplanung im Dialog - jährliche Mitarbeitergespräche zur Orientierung und beruflichen Entwicklung

Eigene Konzernakademie mit umfangreichem Trainingsangebot & maßgeschneiderten Schulungsreihen

Vielfältige Karrieremöglichkeiten im Konzern

Standortabhängig

z.B. Parkmöglichkeiten und Kantinen/Tee- bzw. Kaffeeküchen

z.B. Betriebsfeiern, Ausflüge & diverse Sportangebote

Monetär

Faire & marktgerechte Bezahlung

Ausbildungs-/Lehrberufe am Bau zählen zu den bestbezahlten! - Nähere Infos auf der Karrierewebsite

Sukces zależy od pracy zespołowej!

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i gałęzie budownictwa. Zostań częścią naszego zespołu !

Ihr Kontakt

Katarzyna Kołsut
ul. Przeskok 2
00-032 Warszawa
Tel. +48 22 7144-845
www.strabag.pl/kariera