KV delavec za področje asfalta (m/ž)

STRABAG gradbene storitve d.o.o. Sonstiger Tiefbau Ljubljana Job-ID: req27846

Ihre Aufgaben

  • Opravlja samostojna dela po predloženih skicah in načrtih
  • Opravlja fizično delo po odredbi nadrejenega
  • Delo z lahko mehanizacijo
  • Druge naloge, ki jih določi nadrejeni v okviru delovnoga področja

Ihre Voraussetzungen

  • Poznavanje dela na višinah finišerja
  • Dve leti delovnih izkušenj
  • Nižjo poklicno izbrazbo, gradbeništvo

Wir bieten

Ponujamo vam zaposlitev za določen čas 12 ih mesecev z možnostjo podaljšanja, ter zanimive naloge, sodelovanje v dinamičnem timu ter praktično usposabljanje in nadaljnje izobraževanje. Imeli boste priložnost, da se izpopolnite in nam pomagate z vašim dosedanjim znanjem. Pridobili boste bogate izkušnje v skupini, ki je dejavna po celem svetu. V kolikor ste zainteresirani vas prosimo, da svojo popolno prijavo pošljete preko online obrazca, ki ga najdete na naši internetni strani www.strabag.com

Unternehmen

Spannende Projektvielfalt im In- und Ausland

Sicherheit durch einen stabilen Arbeitsplatz

Bodenständigkeit, gutes Betriebsklima und Offenheit

Betriebliches Gesundheitsmanagement (umfangreiches Angebot standortabhängig)

Entwicklung

Karriereplanung im Dialog - jährliche Mitarbeitergespräche zur Orientierung und beruflichen Entwicklung

Eigene Konzernakademie mit umfangreichem Trainingsangebot & maßgeschneiderten Schulungsreihen

Vielfältige Karrieremöglichkeiten im Konzern

Standortabhängig

z.B. Parkmöglichkeiten und Kantinen/Tee- bzw. Kaffeeküchen

z.B. Betriebsfeiern, Ausflüge & diverse Sportangebote

Monetär

Faire & marktgerechte Bezahlung

Ausbildungs-/Lehrberufe am Bau zählen zu den bestbezahlten! - Nähere Infos auf der Karrierewebsite

Uspeh lahko zagotovimo samo skupaj.

Kot evropski tehnološki koncern za gradbene storitve, STRABAG v svetu vsakoletno ustvarja na tisoče gradenj z izbiro pravih ljudi, gradbenih materialov in strojev. Brez timskega dela, ki presega geografske meje in področja, to ne bi bilo mogoče. Postanite del našega tima! Veselimo se vaše prijave na delovno mesto!

Ihr Kontakt

Maja Kokalj
Letališka 33
1000 Lubljana
Tel. +386 1 54 66 732
www.strabag.com