Elektrikář/ obsluha obalovny / Strojník (m/ž)

STRABAG Asfalt s.r.o. Budownictwo Drogowe Proboštov Job-ID: req27920

Zadania

  • obsluha a údržba obalovny živičných směsí
  • vedení provozní evidence
  • udržování výrobní linky (obalovny) v provozuschopném stavu
  • provádění ročních a průběžných oprav technologické linky

Wymagania

  • vyučení v oboru strojní zámečník, opravář strojů nebo elektrikář
  • základní znalosti práce na PC

Výhodou bude, pokud budete mít:

  • strojnický průkaz - obsluha nakladače
  • svářečský průkaz - autogen + elektrika
  • vyhlášku 50/70 Sb.
  • praxi ve výrobě stavebních hmot

Oferujemy

zaučení na danou pozici, po zapracování a oboustranné spokojenosti práci na dobu neurčitou, dobré mzdové ohodnocení, pravidelně vyplácenou mzdu, příjemný pracovní kolektiv, stravenky, dovolená navíc

Firma

Różnorodność projektów w kraju i za granicą

Stabilne miejsce pracy

Dobra atmosfera w pracy i otwartość

U podstaw naszego działania leży praca zespołowa – TEAMS WORK.

Rozwój

Planowanie kariery – coroczna rozmowa z pracownikiem dla wsparcia rozwoju zawodowego

Wewnętrzna Akademia Koncernu oferująca szeroki wybór szkoleń i kursów

Zróżnicowane ścieżki kariery w Koncernie

Awanse wewnętrzne

Lokalizacja

Działamy na terenie całego kraju (możliwość pracy w delegacji)

Szczegółowe informacje o konkretnej lokalizacji przekaże wskazana osoba do kontaktu

Parking i kantyna (niektóre lokalizacje)

Imprezy integracyjne/spotkania firmowe

Wynagrodzenie

Godziwe & rynkowe wynagrodzenie

Pakiet medyczny w Luxmed

Finansowanie inicjatyw prozdrowotnych w ramach "Zarządzania zdrowiem w miejscu pracy"

Wynagrodzenie dostosowywane do doświadczenia kandydata i profilu stanowiska

Twój kontakt

Olga Špátová
Na Švadlačkách 478/II
392 01, Soběslav
Tel. +420 734 698 391