Građevinski komercijalist/Građevinska komercijalistica

STRABAG d.o.o. Ingenieurtiefbau Na području RH Job-ID: req27932

Ihre Aufgaben

  • Praćenje troškova gradilišta
  • Izrada usporedbi stvarnih i planiranih vrijednosti troška i učinka
  • Redovita kontrola potraživanja, plaćanja i garancija
  • Izrada mjesečnih izvještaja o učinku, rezerviranja i ispravci vrijednosti
  • Izrada, unos, kontrola i knjiženje računa te provjera učinka
  • Pomoć pri nabavi materijala i ugovaranju podizvođačkih radova
  • Evidencija sati radnika

Ihre Voraussetzungen

  • VŠS, VSS
  • Prednost relevantno radno iskustvo
  • Izvrsno poznavanje engleskog i/ili njemačkog jezika u govoru i pismu
  • Poznavanje rada na računalu (MS Office)
  • Samostalnost u radu, visoka fleksibilnost, mobilnost
  • Vozačka dozvola B kategorije

Wir bieten

Nudimo Vam stimulativna primanja, angažman u dinamičnom, međunarodnom okruženju te mogućnost stručnog usavršavanja, osobnog i profesionalnog razvoja. Ukoliko ste zainteresirani, molimo Vas da nam svoju potpunu natječajnu dokumentaciju pošaljete putem online obrasca na našoj internet stranici www.strabag.hr (Rubrika Karijera).

Unternehmen

Spannende Projektvielfalt im In- und Ausland

Sicherheit durch einen stabilen Arbeitsplatz

Bodenständigkeit, gutes Betriebsklima und Offenheit

Betriebliches Gesundheitsmanagement (umfangreiches Angebot standortabhängig)

Entwicklung

Karriereplanung im Dialog - jährliche Mitarbeitergespräche zur Orientierung und beruflichen Entwicklung

Eigene Konzernakademie mit umfangreichem Trainingsangebot & maßgeschneiderten Schulungsreihen

Vielfältige Karrieremöglichkeiten im Konzern

Standort

Fragen Sie Ihre Ansprechperson nach dem individuellen Angebot am Standort

z.B. Parkmöglichkeiten und Kantinen/Tee- bzw. Kaffeeküchen

z.B. Betriebsfeiern, Ausflüge & diverse Sportangebote

Monetär

Faire & marktgerechte Bezahlung

Ausbildungs-/Lehrberufe am Bau zählen zu den bestbezahlten! - Nähere Infos auf der Karrierewebsite

monetäre Vergünstigungen (Länder- und Konzernfirmenabhängig)

Jer uspjeh možemo ostvariti samo zajedno.

Kao europski tehnologijski koncern za građevinske usluge STRABAG u svijetu godišnje stvara tisuće građevina okupljajući prave ljude, građevinski materijal i strojeve na pravom mjestu. Bez timskog rada - koji nadilazi geografske granice i područja - ovo ne bi bilo moguće. Postanite dio našeg tima!Radujemo se Vašoj prijavi!

Ihr Kontakt

Renata Jurleta
Petra Hektorovića 2
10000 Zagreb
Tel. +385 1 63 92 000
www.strabag.hr