Kierownik Techniczny Grupy (m/k)

STRABAG Sp. z o.o./ Dyrekcja Budownictwa Ogólnego/Oddział Południowy Constructii civile Kraków + woj. małopolskie Job-ID: req27970

Despre noi

Od ponad 30 lat realizujemy w Polsce różne typy obiektów kubaturowych, począwszy od centrów handlowych, biurowców i osiedli mieszkaniowych przez zakłady przemysłowe i obiekty użyteczności publicznej, takie jak szpitale czy dworce kolejowe, aż po obiekty hydrotechniki morskiej i śródlądowej.

Responsabilitati

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie ścisłych relacji z istniejącymi
    partnerami
  • bieżąca analiza trendów rynkowych i monitorowanie sektora budownictwa kubaturowego na terenie województwa dolnośląskiego
  • koordynacja współpracy przy pozyskiwaniu nowego projektu i zarządzanie w trakcie jego realizacji
  • nadzór nad realizowanymi kontraktami w zakresie: kosztów, terminów i jakości realizacji
  • bezpośrednie raportowanie do Dyrektora Oddziału

Conditii

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • znajomość rynku obiektów kubaturowych
  • doświadczenie oraz sukcesy w pozyskiwaniu oraz realizacji kontraktów
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • umiejętność podejmowania decyzji w warunkach "trudnych", praca pod presją czasu
  • dobra znajomość j. angielskiego lub niemieckiego
  • umiejętność pracy zespołowej
  • dyspozycyjność i wysokie zaangażowanie

Va oferim

Compania

Multitudine de proiecte in tara si in strainatate

Siguranta unui loc de munca stabil

Durabilitate, un climat optim de lucru si deschidere

Managementul sanatatii in companie (o oferta vasta in functie de amplasare)

Dezvoltare

Planificare cariera prin dialog - discutii anuale de evaluare a performantelor pentru orientare si dezvoltare profesionala

Propria academie a grupului, cu o vasta oferta de instruiri

Diverse posibilitati de a face cariera in cadrul concernului

Localizare

Pentru oferte individuale luati legatura cu persoanele de contact desemnate pe fiecare locatie

Petreceri ale companiei, excursii, participare la competitii sportive

Financiar

Remuneratie corecta si conform cu piata

Distribuire

Sukces zależy od pracy zespołowej!

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i gałęzie budownictwa. Zostań częścią naszego zespołu !

Contact

Urszula Wypych
Parzniewska 10
05-800 Pruszków
Tel. +48 22 45 13 733
www.strabag.pl

Job-uri similare

XING FACEBOOK INSTAGRAM KUNUNU LINKEDIN YOUTUBE WHATCHADO