Stacjonarny technik obiektu (m/k)

Ihre Aufgaben

  • prace związane z utrzymaniem w ruchu urządzeń i instalacji elektrycznych i innych na danym obiekcie
  • diagnozowanie usterek i usuwanie problemów technicznych
  • zgłaszanie przełożonemu wszelkich informacji o zauważonych nieprawidłowościach, awariach i usterkach

Ihre Qualifikationen

  • wykształcenie  zawodowe techniczne
  • minimum dwuletnie doświadczenie zawodowe
  • świadectwo kwalifikacyjne SEP Gr1: E do 1 kV
  • prawo jazdy kat.B, mile widziane
  • zaangażowanie, odpowiedzialność i dobra organizacja pracy

Wir bieten

• pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę • opiekę zdrowotną, ubezpieczenia • ciekawą, pełną wyzwań pracę

Ihr Kontakt

Anna Śliwak
Al. Jerozolimskie 179
02-222 Warszawa
Tel. (22) 823 88 11
www.strabag.pl/kariera
STRABAG PFS Polska Sp. z o.o.
Magnice, okolice Wrocławia
Dienstleistungen/Servicebetriebe
Vollzeit
Job-ID: req27983

Über uns

Weil Erfolg nur im Miteinander entstehen kann.

Als europäischer Technologiekonzern für Baudienstleistungen erstellt STRABAG jährlich weltweit tausende Bauwerke, indem sie die richtigen Menschen, Baumaterialien und Geräte zur richtigen Zeit am richtigen Ort versammelt. Ohne Teamarbeit – über geografische Grenzen und Bereiche hinweg – wäre dies nicht möglich. Werden Sie Teil unseres Teams!

STRABAG PFS Polska oferuje kompleksowe usługi Facility Management dla każdego rodzaju nieruchomości. Poprzez stosowanie wysokiej klasy rozwiązań pomagamy naszym Klientom w optymalizacji wykorzystania mediów oraz w innych dziedzinach technicznych cyklu życia obiektu. Naszymi atutami są doświadczenie technologiczne, zaangażowanie pracowników i kompleksowe usługi obejmujące wszystkie dziedziny przez cały cykl życia nieruchomości. Zostań członkiem naszego ZESPOŁU!

Benefits

Weitere interessante Jobs

Mechanik maszyn (m/k)
Stargard
Vollzeit
Monter kontenerów/ślusarz (m/k)
Komorniki k/Środy Śląskiej
Vollzeit
Grodzisk Mazowiecki
Vollzeit

Datenschutz Erklärung