Mobilny technik serwisu (m/k)

Ihre Aufgaben

  • prace związane z utrzymaniem ruchu urządzeń; nadzorowanie i wykonywanie przeglądów eksploatacyjnych oraz napraw
  • urządzeń i instalacji: grzewczych, wentylacyjnych, wodno-kanalizacyjnych oraz elektrycznych w obiektach  we Wrocławiu i okolicach
  • analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych, zlecanie usuwania awarii
  • współpraca z podwykonawcami w zakresie prac konserwatorskich i remontowych

Ihre Qualifikationen

  • wykształcenie  zawodowe techniczne
  • minimum dwuletnie doświadczenie zawodowe
  • świadectwo kwalifikacyjne SEP Gr1: E do 1 kV
  • prawo jazdy kat.B
  • zaangażowanie, odpowiedzialność i dobra organizacja pracy

Wir bieten

• pracę na podstawie umowy o pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku • samochód służbowy • opiekę zdrowotną, ubezpieczenia, karty MultiSport • ciekawą, pełną wyzwań pracę

Ihr Kontakt

Anna Śliwak
Al. Jerozolimskie 179
02-222 Warszawa
Tel. (22) 572 57 46
www.strabag.pl/kariera
STRABAG PFS Polska Sp. z o.o.
Wrocław
Dienstleistungen/Servicebetriebe
Vollzeit
Job-ID: req27985

Über uns

Weil Erfolg nur im Miteinander entstehen kann.

Als europäischer Technologiekonzern für Baudienstleistungen erstellt STRABAG jährlich weltweit tausende Bauwerke, indem sie die richtigen Menschen, Baumaterialien und Geräte zur richtigen Zeit am richtigen Ort versammelt. Ohne Teamarbeit – über geografische Grenzen und Bereiche hinweg – wäre dies nicht möglich. Werden Sie Teil unseres Teams!

STRABAG PFS Polska oferuje kompleksowe usługi Facility Management dla każdego rodzaju nieruchomości. Poprzez stosowanie wysokiej klasy rozwiązań pomagamy naszym Klientom w optymalizacji wykorzystania mediów oraz w innych dziedzinach technicznych cyklu życia obiektu. Od dnia 28 lutego 2019 r. dołączyliśmy do STRABAG SE, europejskiego koncernu budowlanego z blisko 180-letnią tradycją, grupy inżynieryjnej dla usług budowlanych, lidera w dziedzinie innowacji i siły kapitałowej, zatrudniającej około 73 000 pracowników w 700 różnych lokalizacjach. Dzięki temu wzrosły nasze możliwości wdrażania procesów zapewniających ciągłość działania, bezpieczeństwo, optymalną wydajność i zarządzanie kosztami. Naszymi atutami są doświadczenie technologiczne, zaangażowanie pracowników i kompleksowe usługi obejmujące wszystkie dziedziny przez cały cykl życia nieruchomości. Zostań członkiem naszego ZESPOŁU!

Benefits

Weitere interessante Jobs

Mechanik Maszyn i Urządzeń (m/k)
Augustów oraz praca w delegacji
Vollzeit
Stacjonarny technik obiektu Legnica (m/k)
Legnica
Vollzeit
Stacjonarny technik obiektu (m/k)
Poznań, Komorniki, Swadzim
Vollzeit

Datenschutz Erklärung