" /> STRABAG SE - Die Welt von STRABAG

Stacjonarny technik obiektu (m/k)

STRABAG PFS Polska Sp. z o.o. Dienstleistungen/Servicebetriebe Magnice, okolice Wrocławia Job-ID: req27983

Über uns

STRABAG PFS Polska oferuje kompleksowe usługi Facility Management dla każdego rodzaju nieruchomości. Poprzez stosowanie wysokiej klasy rozwiązań pomagamy naszym Klientom w optymalizacji wykorzystania mediów oraz w innych dziedzinach technicznych cyklu życia obiektu. Naszymi atutami są doświadczenie technologiczne, zaangażowanie pracowników i kompleksowe usługi obejmujące wszystkie dziedziny przez cały cykl życia nieruchomości. Zostań członkiem naszego ZESPOŁU!

Ihre Aufgaben

  • prace związane z utrzymaniem w ruchu urządzeń i instalacji elektrycznych i innych na danym obiekcie
  • diagnozowanie usterek i usuwanie problemów technicznych
  • zgłaszanie przełożonemu wszelkich informacji o zauważonych nieprawidłowościach, awariach i usterkach

Ihre Voraussetzungen

  • wykształcenie  zawodowe techniczne
  • minimum dwuletnie doświadczenie zawodowe
  • świadectwo kwalifikacyjne SEP Gr1: E do 1 kV
  • prawo jazdy kat.B, mile widziane
  • zaangażowanie, odpowiedzialność i dobra organizacja pracy

Wir bieten

• pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę • opiekę zdrowotną, ubezpieczenia • ciekawą, pełną wyzwań pracę

Unternehmen

Spannende Projektvielfalt im In- und Ausland

Sicherheit durch einen stabilen Arbeitsplatz

Bodenständigkeit, gutes Betriebsklima und Offenheit

Betriebliches Gesundheitsmanagement (umfangreiches Angebot standortabhängig)

Entwicklung

Karriereplanung im Dialog - jährliche Mitarbeitergespräche zur Orientierung und beruflichen Entwicklung

Eigene Konzernakademie mit umfangreichem Trainingsangebot & maßgeschneiderten Schulungsreihen

Vielfältige Karrieremöglichkeiten im Konzern

Standortabhängig

z.B. Parkmöglichkeiten und Kantinen/Tee- bzw. Kaffeeküchen

z.B. Betriebsfeiern, Ausflüge & diverse Sportangebote

Monetär

Faire & marktgerechte Bezahlung

Ausbildungs-/Lehrberufe am Bau zählen zu den bestbezahlten! - Nähere Infos auf der Karrierewebsite

Sukces zależy od pracy zespołowej!

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i gałęzie budownictwa.
Zostań częścią naszego zespołu !

Ihr Kontakt

Anna Śliwak
Al. Jerozolimskie 179
02-222 Warszawa
Tel. (22) 823 88 11
www.strabag.pl/kariera