INGATLANGAZDÁLKODÁSI OSZTÁLYVEZETŐ

STRABAG BRVZ KFT. Dienstleistungen/Servicebetriebe Budapest, XI. kerület (Infopark) Job-ID: req28003

Über uns

Számviteli-, pénzügyi- és információtechnológiai területeken tevékenykedő STRABAG BRVZ Kft. a STRABAG-csoport konszerncégeinek központi szolgáltató vállalata. Ügyviteli tevékenységével támogatja az építőipar minden spektrumában megtalálható hazai STRABAG-cégeket.

Ihre Aufgaben

  • a budapesti ingatlangazdálkodási csapat vezetése, irányítása
  • a konszern tulajdonában lévő magyarországi ingatlanok kezelése és hasznosítása (bérlet, értékesítés)
  • beruházási projektek támogatása (használt ingatlan, telek, iroda)
  • együttműködés ingatlanközvetítőkkel, hatóságokkal, ügyvédekkel és ingatlanüzemeltetőkkel
  • bérleti tárgyalások lebonyolítása
  • ingatlan adás-vételi tárgyalások lebonyolítása
  • ingatlanértékbecslés
  • adatszolgáltatás, beszámolók elkészítése, nyilvántartások vezetése
  • ingatlanadók adminisztrálása, elszámolása, bevallása
  • központi irattár vezetése

Ihre Voraussetzungen

  • gazdasági/műszaki főiskolai vagy egyetemi végzettség
  • többéves (min. 3) üzleti, nagyvállalati tapasztalat ingatlankezelési/gazdálkodási szakterületen
  • magabiztos német vagy angol nyelvtudás (szóban és írásban) elengedhetetlen
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office)
  • határozott és jó kommunikációs készség
  • strukturált, felelősségteljes munkavégzés
  • készenléti hajlandóság és magas fokú utazási hajlandóság Magyarországon
  • B kategóriás jogosítvány
  • vezetői tapasztalat
  • kiváló problémamegoldó képesség
  • határozott, döntésképesség és cselekvőkészség
  • szolgáltatói attitűd

Wir bieten

Cégünk gondoskodik munkatársai folyamatos képzéséről, szakmai fejlődéséről. Saját szervezésű és külső tanfolyamaink minden dolgozónk számára rendelkezésre állnak. Kollégáinknak a legjobb minőségű munkaeszközöket biztosítjuk a legkorszerűbb technikával ötvözve, hogy mindenki a legjobbat hozhassa ki magából. Ha szeretne egy fiatalos csapatban, modern munkakörnyezetben egy kihívásokkal teli, változatos munkakört ellátni, várjuk jelentkezését. Önéletrajzát kérjük angol vagy német nyelven csatolja jelentkezéséhez.

Unternehmen

Spannende Projektvielfalt im In- und Ausland

Sicherheit durch einen stabilen Arbeitsplatz

Bodenständigkeit, gutes Betriebsklima und Offenheit

Betriebliches Gesundheitsmanagement (umfangreiches Angebot standortabhängig)

Entwicklung

Karriereplanung im Dialog - jährliche Mitarbeitergespräche zur Orientierung und beruflichen Entwicklung

Eigene Konzernakademie mit umfangreichem Trainingsangebot & maßgeschneiderten Schulungsreihen

Vielfältige Karrieremöglichkeiten im Konzern

Standort

Fragen Sie Ihre Ansprechperson nach dem individuellen Angebot am Standort

z.B. Parkmöglichkeiten und Kantinen/Tee- bzw. Kaffeeküchen

z.B. Betriebsfeiern, Ausflüge & diverse Sportangebote

Monetär

Faire & marktgerechte Bezahlung

Ausbildungs-/Lehrberufe am Bau zählen zu den bestbezahlten! - Nähere Infos auf der Karrierewebsite

monetäre Vergünstigungen (Länder- und Konzernfirmenabhängig)

Mert siker csak együttműködésből születhet.

Mint európai építőtechnológiai konszern, évente több ezer építményt hozunk létre világszerte, amelyhez a megfelelő emberekre, építőanyagokra és eszközökre a megfelelő időben és helyen van szükségünk. Csapatmunka nélkül - földrajzi határokon és területeken átívelően - ez nem lenne lehetséges. Legyen Ön is a csapatunk tagja!

Ihr Kontakt

Nagy Júlia
Gábor Dénes u. 2. (Infopark D épület)
Budapest 1117
Tel. +36 1 358 5358
www.strabag.hu