Inżynier Budowy (m/k)

Ihre Aufgaben

  • przygotowanie dokumentów związanych z prowadzoną budową
  • opracowanie raportów z postępu  prac budowy i raportowanie do przełożonego
  • przygotowanie  zamówień  na materiały, sprzęt i usługi
  • koordynacja prac podwykonawców, brygad roboczych i  branżowych
  • kosztorysowanie w programie iTwo
  • obsługa bieżąca potrzeb  budowy

Ihre Qualifikationen

  • wykształcenie wyższe  techniczne-  kierunek budownictwo (specjalizacja budownictwo drogowe)
  • umiejętność analitycznego myślenia i poszukiwania alternatywnych rozwiązań
  • bardzo dobra znajomość obsługi  pakietu MS Office (w tym Excel), AutoCad,mile widziane MS Project iTwo
  • dyspozycyjność i mobilność (prawo jazdy kat. B)
  • zaangażowanie i umiejętność pracy pod presją czasu, dokładność , samodzielność,
  • umiejętność pracy w zespole
  • zdolności  organizacyjne

Ihr Kontakt

Anna Nowosadko
ul. Lipowa 5 A Wysoka
52-200 Wrocław
Tel. +48 71 369 00 45
www.strabag.pl
STRABAG Infrastruktura Południe Sp. z o.o.
Oddział Małopolska(Myślenice/Nowy Targ/Limanowa)
Verkehrswegebau
Vollzeit
Job-ID: req28014

Über uns

Sukces zależy od pracy zespołowej!

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i gałęzie budownictwa.

Jesteśmy jednym z największych wykonawców infrastruktury w Polsce i realizujemy inwestycje o znaczeniu ogólnokrajowym. Mamy istotny udział w budowie polskich autostrad, dróg ekspresowych, krajowych oraz infrastruktury portów lotniczych i morskich. Dzięki wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań możemy wykonywać złożone projekty budowalne z zachowaniem najwyższej jakości. Zostań częścią naszego zespołu!

Benefits

Weitere interessante Jobs

Program Stażowy STRABAG dla Inżynierów (m/k)
Warszawa
Vollzeit
Vollzeit
Kierownik Robót Drogowych (m/k)
Wrocław
Vollzeit

Datenschutz Erklärung