BIM - Проектировщик по системам ОВ (отопление и вентиляция)

АО Штрабаг Budownictwo Ogólne i Inżynieryjne Москва, Старопетровский проезд, д.1А Job-ID: req28027

Zadania

  • Разработка рабочей документации
  • Сотрудничество в группе BIM.5D в области 3D-планирования и создания информации

Wymagania

  • Высшее техническое образование по направлению ОВ
  • Опыт работы от 3 лет, опыт 3D-планирования - обязательно
  • Опытный пользователь ПК: Программы: Revit - обязательно
  • Знание английского и/ или немецкого языка является преимуществом

Oferujemy

Firma

Różnorodność projektów w kraju i za granicą

Stabilne miejsce pracy

Dobra atmosfera w pracy i otwartość

U podstaw naszego działania leży praca zespołowa – TEAMS WORK.

Rozwój

Planowanie kariery – coroczna rozmowa z pracownikiem dla wsparcia rozwoju zawodowego

Wewnętrzna Akademia Koncernu oferująca szeroki wybór szkoleń i kursów

Zróżnicowane ścieżki kariery w Koncernie

Awanse wewnętrzne

Lokalizacja

Działamy na terenie całego kraju (możliwość pracy w delegacji)

Szczegółowe informacje o konkretnej lokalizacji przekaże wskazana osoba do kontaktu

Parking i kantyna (niektóre lokalizacje)

Imprezy integracyjne/spotkania firmowe

Wynagrodzenie

Godziwe & rynkowe wynagrodzenie

Pakiet medyczny w Luxmed

Finansowanie inicjatyw prozdrowotnych w ramach "Zarządzania zdrowiem w miejscu pracy"

Wynagrodzenie dostosowywane do doświadczenia kandydata i profilu stanowiska

XING FACEBOOK INSTAGRAM KUNUNU LINKEDIN YOUTUBE WHATCHADO