Přípravář pro oblast tunelů (m/ž)

Ihre Aufgaben

  • u nás dostaneš příležitost přenést do praxe své odborné znalosti, které jsi načerpal/a v průběhu studia
  • budeš mít možnost zažít spoustu reálných situací a učit se od kapacit v oboru
  • máš možnost položit základy své budoucí kariéry

Ihre Qualifikationen

  • zájem o dopravní stavitelství - pozice je specializována do oblasti přípravy a ražeb tunelů
  • studium minimálně 3. ročníku bakalářského studia
  • spolehlivost a ochotu pracovat na sobě

Wir bieten

Můžeme nabídnout: skvělé mentory jako kolegy, pracovní zkušenost ze společnosti oceněné jako TOP ZAMĚSTNAVATEL roku v oboru stavebnictví, dobré mzdové ohodnocení, možnost získat zvýhodněnou MULTISPORT kartu, možnost spolupráce na závěrečné práci

Ihr Kontakt

Mgr. Karin Bílková
Kačírkova 982/4
158 00/ Praha 5
Tel. +420 222 868 220
www.strabag.cz
STRABAG a.s.
Praha
Verkehrswegebau
Teilzeit
Job-ID: req28115

Hledáme angažované, kvalifikované a inovativní zaměstnance se sociální kompetencí. Jako atraktivní zaměstnavatel nabízí koncern rozmanité oblasti nasazení, dalšího vzdělávání a kariéry, a to na lokální i mezinárodní úrovni. Těšíme se na to, že Vás budeme mít možnost poznat!

Pracovní pozice je vypsána pro koncernovou firmu STRABAG a.s., direkce TC. Staňte se součástí našeho týmu!

Benefits

Weitere interessante Jobs

Praha
Teilzeit
Kalkulant pro tunelovou výstavbu - Praha (m/ž)
Praha
Vollzeit

Datenschutz Erklärung