Kalkulant dopravního stavitelství -

Ihre Aufgaben

  • kalkulace stavebních prací v oblasti dopravního stavitelství
  • příprava a kompletace nabídek
  • nákladová tvorba cen jednotlivých položek
  • poptávky materiálů a stavebních prací - komunikace se subdodavateli
  • technická příprava staveb, komunikace s investorem
  • výrobní kalkulace

Ihre Qualifikationen

  • SŠ/VŠ vzdělání stavebního nebo stavebně ekonomického směru
  • dobrá orientace v projektové dokumentaci
  • dobrá znalost MS Office, AutoCAD
  • analytické myšlení a logické uvažování, pečlivost
  • znalost kalkulačních programů výhodou
  • zákon a zadávání veřejných zakázek výhodou ( není podmínkou)
  • řidičský průkaz sk. B

Ihr Ihr Kontakt

Mgr. Karin Bílková
Kačírkova 982/4
158 00, Praha 5 - Jinonice
Tel. +420 222 868 220
www.strabag.cz
STRABAG a.s.
Ostrava, Opava
Verkehrswegebau
Vollzeit
Job-ID: req29180

Über uns

Weil Erfolg nur im Miteinander entstehen kann.

Als europäischer Technologiekonzern für Baudienstleistungen erstellt STRABAG jährlich weltweit tausende Bauwerke, indem sie die richtigen Menschen, Baumaterialien und Geräte zur richtigen Zeit am richtigen Ort versammelt. Ohne Teamarbeit – über geografische Grenzen und Bereiche hinweg – wäre dies nicht möglich. Werden Sie Teil unseres Teams!

Pracovní pozice je vypsána pro koncernovou firmu STRABAG a.s., direkce TC. Staňte se součástí našeho týmu!

Benefits

weitere interessante Jobs

ekonomický trainee (m/ ž)
Jihlava
Vollzeit
Kalkulant pro tunelovou výstavbu - Praha (m/ž)
Praha
Vollzeit
Přípravář pro oblast tunelů (m/ž)
Praha
Teilzeit

Datenschutz Erklärung