LABORÁNS

Ihre Aufgaben

  • építőanyagok mintavétele, előkészítése, mérése, vizsgálata, az eredmények dokumentálása
  • laboratóriumi vizsgálatok végzése a vonatkozó szabványok és előírások szerint
  • helyszíni vizsgálatok végzése a vonatkozó szabványok és előírások szerint
  • friss és megszilárdult betonok, talajok, alapanyagok vizsgálata
  • vizsgálati- és mérési eredmények dokumentálása, kiértékelés készítése

Ihre Qualifikationen

  • érettségi, építőipari technikus végzettség előnyt jelent
  • B vagy B+E kategóriás jogosítvány
  • számítógép alapfokú ismerete (MS Office, Adobe Acrobat program)
  • elhivatottság kitartás
  • felelősségtudat

Ihr Kontakt

Tóth József
Illatos út 8.
H-1097 Budapest
Tel. +36 30 687-2245
www.strabag.hu
TPA HU Kft. / minőségvizsgálat és innováció
H-1097 Budapest, Illatos út 8.
sonstige Geschäftsfelder
Vollzeit
Job-ID: req28118

Über uns

Mert siker csak együttműködésből születhet.

Mint európai építőtechnológiai konszern, évente több ezer építményt hozunk létre világszerte, amelyhez a megfelelő emberekre, építőanyagokra és eszközökre a megfelelő időben és helyen van szükségünk. Csapatmunka nélkül - földrajzi határokon és területeken átívelően - ez nem lenne lehetséges. Legyen Ön is a csapatunk tagja!

A TPA HU Kft. Európa egyik legnagyobb építőipari vállalatcsoportjának, a STRABAG SE konszernnek építőanyag-technológiával foglalkozó kompetencia-centruma, amely aszfalt- és betontechnológiára, földművekre és geotechnikára szakosodott. A laboratóriumban dolgozó kisebb csapat tagjaként folyamatosan fejlesztjük kollégáink szakmai tudását, és figyelmet fordítunk a barátságos környezet fenntartására is.

Benefits

Weitere interessante Jobs

MŰSZAKI RAJZOLÓ/ BIM MODELLEZŐ
Budapest (XI. kerület, INFOPARK)
Vollzeit
CSOPORT GÉPÉSZ
Budapest, Gyál, Salgótarján
Vollzeit
ÉPÍTÉSVEZETŐ (M3 METRÓFELÚJÍTÁS)
Budapest
Vollzeit

Datenschutz Erklärung