Ekonom/ka (m/ž) - Praha

STRABAG a.s. Budownictwo Drogowe Praha Job-ID: req28183

O nas

Pracovní pozice je vypsána pro koncernovou firmu STRABAG a.s., direkce TC. Staňte se součástí našeho týmu!

Zadania

  • ekonomická správa přidělené oblasti, kontrola nákladů, správa dodavatelských faktur
  • práce s koncernovými controllingovými instrumenty
  • spolupráce na tvorbě smluvní dokumentace s dodavateli a odběrateli
  • pravidelná kontrola pohledávek, plateb a ručení
  • vystavování, evidence, kontrola a předkontace faktur

Wymagania

  • SŠ / VŠ stavebně - ekonomického nebo ekonomického zaměření výhodou
  • pokročilá znalost MS Office ( obzvlášť Word a Excel)
  • schopnost samostatného uvažování a rozhodování
  • analytické schopnosti, pozitivní přístup k řešení problémů
  • znalost AJ nebo NJ výhodou
  • samostatnost, spolehlivost
  • řidičský průkaz skupiny B

Oferujemy

Firma

Różnorodność projektów w kraju i za granicą

Stabilne miejsce pracy

Dobra atmosfera w pracy i otwartość

U podstaw naszego działania leży praca zespołowa – TEAMS WORK.

Rozwój

Planowanie kariery – coroczna rozmowa z pracownikiem dla wsparcia rozwoju zawodowego

Wewnętrzna Akademia Koncernu oferująca szeroki wybór szkoleń i kursów

Zróżnicowane ścieżki kariery w Koncernie

Awanse wewnętrzne

Lokalizacja

Działamy na terenie całego kraju (możliwość pracy w delegacji)

Szczegółowe informacje o konkretnej lokalizacji przekaże wskazana osoba do kontaktu

Parking i kantyna (niektóre lokalizacje)

Imprezy integracyjne/spotkania firmowe

Wynagrodzenie

Godziwe & rynkowe wynagrodzenie

Pakiet medyczny w Luxmed

Finansowanie inicjatyw prozdrowotnych w ramach "Zarządzania zdrowiem w miejscu pracy"

Wynagrodzenie dostosowywane do doświadczenia kandydata i profilu stanowiska

Twój kontakt

Mgr. Karin Bílková
Kačírkova 982/4
158 00 / Praha 5
Tel. +420 222 868 220