PROJEKT ASSZISZTENS (MAGASÉPÍTÉS)

STRABAG Generálépítő Kft. Hoch- und Ingenieurbau Gyöngyös Job-ID: req28198

Über uns

A STRABAG Magyarország cégcsoport országos lefedettséggel, hazánk minden régiójában jelen van. Ezzel az adottsággal egyedülállóak vagyunk a magyar építőipari cégek között. Tevékenységünk az építőipar teljes vertikumát felöleli, az alapanyag bányászattól és gyártástól a magas-, mélyépítési és speciális mérnöki létesítmények kivitelezéséig. A magasépítési szervezet gyöngyösi projektirodájába (GIANT) keresünk egy elhivatott és jó kommunikációs képességgel bíró munkatársat.

Ihre Aufgaben

  • projekt adminisztrációs, titkársági feladatainak ellátása
  • nyilvántartások vezetése, adatbázisok kezelése
  • projektvezető és építésvezetők munkájának támogatása
  • kapcsolattartás a központtal

Ihre Voraussetzungen

  • középfokú végzettség
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)
  • ELŐNY: angol nyelvtudás

Wir bieten

Ha Ön pályakezdő, az sem akadály, ha érdekli az építőipari kivitelezés, és nyitott új ismeretek elsajátítására, várjuk jelentkezését.

Unternehmen

Spannende Projektvielfalt im In- und Ausland

Sicherheit durch einen stabilen Arbeitsplatz

Bodenständigkeit, gutes Betriebsklima und Offenheit

Betriebliches Gesundheitsmanagement (umfangreiches Angebot standortabhängig)

Entwicklung

Karriereplanung im Dialog - jährliche Mitarbeitergespräche zur Orientierung und beruflichen Entwicklung

Eigene Konzernakademie mit umfangreichem Trainingsangebot & maßgeschneiderten Schulungsreihen

Vielfältige Karrieremöglichkeiten im Konzern

Standortabhängig

z.B. Parkmöglichkeiten und Kantinen/Tee- bzw. Kaffeeküchen

z.B. Betriebsfeiern, Ausflüge & diverse Sportangebote

Monetär

Faire & marktgerechte Bezahlung

Ausbildungs-/Lehrberufe am Bau zählen zu den bestbezahlten! - Nähere Infos auf der Karrierewebsite

Ihr Kontakt

Miskei Anita
Budapest, Gábor Dénes u. 2. (Infopark D épület)
1117 Budapest
Tel. +36 1 358-5417
www.strabag.hu