Kosztorysant instalacji elektrycznych (m/k)

STRABAG PFS Polska Sp. z .o. Dienstleistungen/Servicebetriebe Warszawa, Wrocław Job-ID: req28248

Über uns

STRABAG PFS Polska oferuje kompleksowe usługi Facility Management dla każdego rodzaju nieruchomości. Poprzez stosowanie wysokiej klasy rozwiązań pomagamy naszym Klientom w optymalizacji wykorzystania mediów oraz w innych dziedzinach technicznych cyklu życia obiektu. Od dnia 28 lutego 2019 r. dołączyliśmy do STRABAG SE, europejskiego koncernu budowlanego z blisko 180-letnią tradycją, grupy inżynieryjnej dla usług budowlanych, lidera w dziedzinie innowacji i siły kapitałowej, zatrudniającej około 73 000 pracowników w 700 różnych lokalizacjach. Dzięki temu wzrosły nasze możliwości wdrażania procesów zapewniających ciągłość działania, bezpieczeństwo, optymalną wydajność i zarządzanie kosztami. Naszymi atutami są doświadczenie technologiczne, zaangażowanie pracowników i kompleksowe usługi obejmujące wszystkie dziedziny przez cały cykl życia nieruchomości. Zostań członkiem naszego ZESPOŁU! Aktualnie do naszej Spółki poszukujemy kandydata na stanowisko:

Ihre Aufgaben

  • analiza zapytań ofertowych oraz materiałów przetargowych
  • sporządzanie wycen - kosztorysów

Ihre Voraussetzungen

  • wykształcenie techniczne (elektrotechnika, automatyka)
  • znajomość branży elektroinstalacyjnej oraz systemów niskoprądowych
  • znajomość zasad projektowania instalacji elektrycznych
  • znajomość programów AUTO CAD oraz Norma Pro
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • dyspozycyjność, dokładność
  • prawo jazdy kat.B

Wir bieten

Oferujemy: • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku • możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia • możliwość udziału w ciekawych projektach i realizacjach • opiekę zdrowotną, ubezpieczenia, karty MultiSport

Unternehmen

Spannende Projektvielfalt im In- und Ausland

Sicherheit durch einen stabilen Arbeitsplatz

Bodenständigkeit, gutes Betriebsklima und Offenheit

Betriebliches Gesundheitsmanagement (umfangreiches Angebot standortabhängig)

Entwicklung

Karriereplanung im Dialog - jährliche Mitarbeitergespräche zur Orientierung und beruflichen Entwicklung

Eigene Konzernakademie mit umfangreichem Trainingsangebot & maßgeschneiderten Schulungsreihen

Vielfältige Karrieremöglichkeiten im Konzern

Standort

Fragen Sie Ihre Ansprechperson nach dem individuellen Angebot am Standort

z.B. Parkmöglichkeiten und Kantinen/Tee- bzw. Kaffeeküchen

z.B. Betriebsfeiern, Ausflüge & diverse Sportangebote

Monetär

Faire & marktgerechte Bezahlung

Ausbildungs-/Lehrberufe am Bau zählen zu den bestbezahlten! - Nähere Infos auf der Karrierewebsite

monetäre Vergünstigungen (Länder- und Konzernfirmenabhängig)

XING FACEBOOK INSTAGRAM KUNUNU LINKEDIN YOUTUBE WHATCHADO