Inżynier budowy instalacji elektrycznych (m/k)

Ihre Aufgaben

  • kompleksowa koordynacja projektów z branży elektroenergetycznej i instalacji słaboprądowych (SAP, DSO, SSWiN, BMS itp.
  • sprawowanie nadzoru nad jakością i terminowością realizowanych prac
  • współpraca z kierownikami projektów
  • nadzorowanie prac podległych pracowników i podwykonawców
  • przygotowywanie i opracowywanie dokumentacji

Ihre Qualifikationen

  • wykształcenie techniczne (elektrotechnika, automatyka); preferowany kierunek studiów - elektrotechnika
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • dyspozycyjność, dokładność
  • prawo jazdy kat.B

Wir bieten

Oferujemy: • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku • możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia • możliwość udziału w ciekawych projektach i realizacjach • opiekę zdrowotną, ubezpieczenia, karty MultiSport

Ihr Kontakt

Anna Śliwak
Aleje Jerozolimskie 179
02-222 Warszawa
Tel. 22 5725746
www.strabag.pl/kariera
STRABAG PFS Polska Sp. z .o.
Warszawa, Wrocław
Dienstleistungen/Servicebetriebe
Vollzeit
Job-ID: req28252

Über uns

Weil Erfolg nur im Miteinander entstehen kann.

Als europäischer Technologiekonzern für Baudienstleistungen erstellt STRABAG jährlich weltweit tausende Bauwerke, indem sie die richtigen Menschen, Baumaterialien und Geräte zur richtigen Zeit am richtigen Ort versammelt. Ohne Teamarbeit – über geografische Grenzen und Bereiche hinweg – wäre dies nicht möglich. Werden Sie Teil unseres Teams!

STRABAG PFS Polska oferuje kompleksowe usługi Facility Management dla każdego rodzaju nieruchomości. Poprzez stosowanie wysokiej klasy rozwiązań pomagamy naszym Klientom w optymalizacji wykorzystania mediów oraz w innych dziedzinach technicznych cyklu życia obiektu. Od dnia 28 lutego 2019 r. dołączyliśmy do STRABAG SE, europejskiego koncernu budowlanego z blisko 180-letnią tradycją, grupy inżynieryjnej dla usług budowlanych, lidera w dziedzinie innowacji i siły kapitałowej, zatrudniającej około 73 000 pracowników w 700 różnych lokalizacjach. Dzięki temu wzrosły nasze możliwości wdrażania procesów zapewniających ciągłość działania, bezpieczeństwo, optymalną wydajność i zarządzanie kosztami. Naszymi atutami są doświadczenie technologiczne, zaangażowanie pracowników i kompleksowe usługi obejmujące wszystkie dziedziny przez cały cykl życia nieruchomości. Zostań członkiem naszego ZESPOŁU! Aktualnie do naszej Spółki poszukujemy kandydata na stanowisko:

Benefits

Weitere interessante Jobs

Vollzeit
Kierownik projektu instalacji elektrycznych (m/k)
Vollzeit
Kosztorysant instalacji elektrycznych (m/k)
Vollzeit

Datenschutz Erklärung