Inżynier budowy instalacji elektrycznych (m/k)

STRABAG PFS Polska Sp. z .o. Prestari servicii Warszawa, Wrocław Job-ID: req28252

Despre noi

STRABAG PFS Polska oferuje kompleksowe usługi Facility Management dla każdego rodzaju nieruchomości. Poprzez stosowanie wysokiej klasy rozwiązań pomagamy naszym Klientom w optymalizacji wykorzystania mediów oraz w innych dziedzinach technicznych cyklu życia obiektu. Od dnia 28 lutego 2019 r. dołączyliśmy do STRABAG SE, europejskiego koncernu budowlanego z blisko 180-letnią tradycją, grupy inżynieryjnej dla usług budowlanych, lidera w dziedzinie innowacji i siły kapitałowej, zatrudniającej około 73 000 pracowników w 700 różnych lokalizacjach. Dzięki temu wzrosły nasze możliwości wdrażania procesów zapewniających ciągłość działania, bezpieczeństwo, optymalną wydajność i zarządzanie kosztami. Naszymi atutami są doświadczenie technologiczne, zaangażowanie pracowników i kompleksowe usługi obejmujące wszystkie dziedziny przez cały cykl życia nieruchomości. Zostań członkiem naszego ZESPOŁU! Aktualnie do naszej Spółki poszukujemy kandydata na stanowisko:

Responsabilitati

  • kompleksowa koordynacja projektów z branży elektroenergetycznej i instalacji słaboprądowych (SAP, DSO, SSWiN, BMS itp.
  • sprawowanie nadzoru nad jakością i terminowością realizowanych prac
  • współpraca z kierownikami projektów
  • nadzorowanie prac podległych pracowników i podwykonawców
  • przygotowywanie i opracowywanie dokumentacji

Conditii

  • wykształcenie techniczne (elektrotechnika, automatyka); preferowany kierunek studiów - elektrotechnika
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • dyspozycyjność, dokładność
  • prawo jazdy kat.B

Va oferim

Oferujemy: • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku • możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia • możliwość udziału w ciekawych projektach i realizacjach • opiekę zdrowotną, ubezpieczenia, karty MultiSport

Compania

Multitudine de proiecte in tara si in strainatate

Siguranta unui loc de munca stabil

Durabilitate, un climat optim de lucru si deschidere

Managementul sanatatii in companie (o oferta vasta in functie de amplasare)

Dezvoltare

Planificare cariera prin dialog - discutii anuale de evaluare a performantelor pentru orientare si dezvoltare profesionala

Propria academie a grupului, cu o vasta oferta de instruiri

Diverse posibilitati de a face cariera in cadrul concernului

Localizare

Pentru oferte individuale luati legatura cu persoanele de contact desemnate pe fiecare locatie

Petreceri ale companiei, excursii, participare la competitii sportive

Financiar

Remuneratie corecta si conform cu piata

XING FACEBOOK INSTAGRAM KUNUNU LINKEDIN YOUTUBE WHATCHADO