Operator Równiarki (m/k)

STRABAG Infrastruktura Południe Sp. z o.o. / Dyrekcja Autostrad i Dużych Projektów Verkehrswegebau Budowa A1 Job-ID: req28297

Über uns

W Polsce jesteśmy jednym z największych wykonawców infrastruktury.  Realizujemy inwestycje o znaczeniu ogólnokrajowym i mamy istotny udział w budowie polskich autostrad, dróg ekspresowych oraz obiektów mostowych o różnej wielkości i różnym stopniu zaawansowania technologicznego.

Ihre Aufgaben

  • praca przy obsłudze sprzętu ciężkiego
  • praca przy robotach drogowych

Ihre Voraussetzungen

  • doświadczenie zawodowe na stanowisku Operatora Równiarki
  • uprawnienia do obsługi równiarki
  • dobra organizacja pracy
  • sumienność, dyspozycyjność

Wir bieten

Unternehmen

Spannende Projektvielfalt im In- und Ausland

Sicherheit durch einen stabilen Arbeitsplatz

Bodenständigkeit, gutes Betriebsklima und Offenheit

Betriebliches Gesundheitsmanagement (umfangreiches Angebot standortabhängig)

Entwicklung

Karriereplanung im Dialog - jährliche Mitarbeitergespräche zur Orientierung und beruflichen Entwicklung

Eigene Konzernakademie mit umfangreichem Trainingsangebot & maßgeschneiderten Schulungsreihen

Vielfältige Karrieremöglichkeiten im Konzern

Standort

Fragen Sie Ihre Ansprechperson nach dem individuellen Angebot am Standort

z.B. Parkmöglichkeiten und Kantinen/Tee- bzw. Kaffeeküchen

z.B. Betriebsfeiern, Ausflüge & diverse Sportangebote

Monetär

Faire & marktgerechte Bezahlung

Ausbildungs-/Lehrberufe am Bau zählen zu den bestbezahlten! - Nähere Infos auf der Karrierewebsite

monetäre Vergünstigungen (Länder- und Konzernfirmenabhängig)

Sukces zależy od pracy zespołowej!

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i gałęzie budownictwa.
Zostań częścią naszego zespołu !

Dowiedz się więcej

Ihr Kontakt

Szczepan Zasada
ul. Graniczna 7
41-940 Piekary Śląskie
Tel. +48 603 852 547
www.strabag.pl