Inginer Responsabil cu Controlul Calitatii (Constructii Cladiri), Bucuresti

Ihre Aufgaben

RESPONSABILITATI:

  • Consolidarea documentelor necesare pentru întocmirea cărţii tehnice (Întocmirea proceselor verbale, a procedurilor de lucru, planul calității, P.C.C.V.I. și a tuturor documentelor aferente CT și SM al firmei);
  • Verificarea calității execuției în șantier;
  • Păstrarea în evidenţă a documentelor tehnico-economice;
  • Centralizarea avizelor de însoţire a materialelor puse în operă (beton, armătură...etc.);
  • Sortarea şi înregistrarea corespondenţei în registrul de intrări-ieşiri;
  • Îndosarierea documentelor.;
  • Scanarea şi copierea documentelor;
  • Asigură circuitul informaţiilor.

CONDIŢIILE POSTULUI DE LUCRU

  • Dispus la un program de lucru prelungit
  • Birou în şantier
  • Laptop
  • Telefon

LOCAȚIE

  • București (dispus la deplasări interne și cu posibilitatea relocării punctului de lucru).

Ihre Qualifikationen

PROFILUL CANDIDATULUI

  • Absolvent/ă al/a facultăţii de construcţii;
  • Cunoaşterea limbii engleze, nivel mediu-avansat.;
  • Spirit de echipa;
  • Carnet de sofer tip B;
  • Disponibil/a pentru deplasari in tara

Cunoasterea limbii romane nivel avansat / nativ este obligatorie.

Ihr Kontakt

Monica Cojocariu
Calea 13 Septembrie nr. 90
050726 / Bucuresti
Tel. +40 21 403-4341
www.strabag.ro
Strabag SRL
Bucuresti
Hochbau
Vollzeit
Job-ID: req28348

Über uns

Succesul se dobandeste impreuna.

In calitatea sa de concern european in domeniul constructiilor, STRABAG realizeaza anual, in intreaga lume, mii de lucrari de constructii, care reunesc la locul potrivit oamenii potriviti, materialele de constructie adecvate si aparatura necesara. Fara munca in echipa – dincolo de limitele geografice si domeniile de lucru – aceste lucruri nu ar fi posibile. Va asteptam in echipa noastra!

Benefits

Weitere interessante Jobs

Datenschutz Erklärung