Inginer Responsabil cu Controlul Calitatii (Constructii Cladiri), Bucuresti

Strabag SRL Bucuresti Job-ID: req28348

O nás

Va asteptam in echipa noastra!

Úkoly

RESPONSABILITATI:
- Consolidarea documentelor necesare pentru întocmirea cărţii tehnice (Întocmirea proceselor verbale, a procedurilor de lucru, planul calității, P.C.C.V.I. și a tuturor documentelor aferente CT și SM al firmei).
- Verificarea calității execuției în șantier.
- Păstrarea în evidenţă a documentelor tehnico-economice.
- Centralizarea avizelor de însoţire a materialelor puse în operă (beton, armătură...etc.).
- Sortarea şi înregistrarea corespondenţei în registrul de intrări-ieşiri.
- Îndosarierea documentelor.
- Scanarea şi copierea documentelor.
- Asigură circuitul informaţiilor.

CONDIŢIILE POSTULUI DE LUCRU
- Dispus la un program de lucru prelungit
- Birou în şantier
- Laptop
- Telefon

LOCAȚIE
- București (dispus la deplasări interne și cu posibilitatea relocării punctului de lucru).

Požadavky

PROFILUL CANDIDATULUI

- Absolvent/ă al/a facultăţii de construcţii.
- Cunoaşterea limbii engleze, nivel mediu-avansat.
- Spirit de echipa
- Carnet de sofer tip B,
- Disponibil/a pentru deplasari in tara

Cunoasterea limbii romane nivel avansat / nativ este obligatorie.

Co nabízíme

Společnost

Zajímavé projekty doma i v zahraničí

Jistotu díky stabilnímu pracovnímu místu

Příjemné firemní klima, otevřenost, přátelské prostředí

Podnikový management zdraví, např. karta MultiSport, masáže na pracovišti, Dny zdraví, různé aktivity na podporu fyzického a psychického zdraví zaměstnanců

Rozvoj

Plánování kariéry pomocí dialogu - každoroční pohovor se zaměstnancem za účelem efektivnějšího pracovního rozvoje

Vlastní koncernová akademie s pestrou nabídkou školení a školících aktivit na míru

Různorodé kariérní možnosti v koncernu

Stanoviště

Zeptejte se Vaší kontaktní osoby na konkrétní nabídku na Vašem stanovišti

Finance

Férové ohodnocení

Succesul se dobandeste impreuna.

 In calitatea sa de concern european in domeniul constructiilor, STRABAG realizeaza anual, in intreaga lume, mii de lucrari de constructii, care reunesc la locul potrivit oamenii potriviti, materialele de constructie adecvate si aparatura necesara. Fara munca in echipa – dincolo de limitele geografice si domeniile de lucru – aceste lucruri nu ar fi posibile.

Váš kontakt

Monica Cojocariu
Calea 13 Septembrie nr. 90
050726 / Bucuresti
Tel. +40 21 403-4341
www.strabag.ro

Podobná místa

XING FACEBOOK INSTAGRAM KUNUNU LINKEDIN YOUTUBE WHATCHADO