Stavbyvedoucí dopravních staveb - Liberec (m/ž)

Ihre Aufgaben

  • koordinování činnosti podřízených pracovníků, dodavatelů materiálu a subdodavatelů
  • plánování, řízení a kontrola práce podřízených v rámci obecně platných předpisů a směrnic
  • kontrolování kvality skutečně vykonané práce dle údajů uvedených v nabídce
  • řízení stavební výroby, maximální využití strojů a zařízení pro dopravní stavby
  • zajištění zásobování, kontrola materiálu a jeho kvality
  • vedení související dokumentace a evidence
  • zajištění kompletace dokladů podle podmínek zadávací dokumentace
  • místo výkonu práce : Liberec

Ihre Qualifikationen

  • vzdělání SŠ/VŠ stavebního směru ( zaměření na dopravní stavby výhodou)
  • základní orientace v podmínkách ŘSD ČR pro výstavbu dopravních staveb
  • schopnost týmové spolupráce
  • pečlivost, spolehlivost, loajalita, pracovitost
  • řidičský průkaz sk. B

Wir bieten

Nabízíme: stabilní zázemí v mezinárodní společnosti, možnost seberealizace a osobního rozvoje, přátelské a týmové prostředí, dobré mzdové ohodnocení, týden dovolené navíc, mobilní telefon a notebook i k soukromým účelům

Ihr Kontakt

Mgr. Karin Bílková
Kačírkova 982/4
158 00/ Praha 5
Tel. +420 222 868 220
www.strabag.cz
STRABAG a.s.
Liberec
Verkehrswegebau
Vollzeit
Job-ID: req28394

Pracovní pozice je vypsána pro koncernovou firmu STRABAG a.s., direkce TC. Staňte se součástí našeho týmu!

Benefits

Weitere interessante Jobs

Stavbyvedoucí
Ústí nad Labem
Vollzeit
Geodet - Jihomoravský kraj, Vysočina, Zlín (m/ž)
Jihomoravský kraj
Vollzeit
Stavbyvedoucí m/ž - specializace: vodotechnické st
Praha
Vollzeit

Datenschutz Erklärung